Wpis z mikrobloga

@Gon70 Skąd te rewelacje? O ile jestem raczej z osob, które poważnie słuchają tego co ma do powiedzenia taki dr Robert Malone. To Ty zdaje się ze takie informacje wyciągnąłeś z przysłowiowej dupy.
  • Odpowiedz
@vilay: ja i zona sie nie szczepilismy. Ja lvl 31, zona 25. W moim przypadku objawy to byla wysoka goraczka i bol miesni pierwszej nocy a pozniej tylko bol gardla pare dni. Zona nawet nie miala goraczki i tylko lekko pokaszlala pare dni.
  • Odpowiedz
@vilay: a niezaszczepiony moglbys chorowac 1 dzien. Bo nie wiadomo czy te szczepienia dzialają i jak działają - jak każą brac 3 i 4 dawke to znaczy że są gorsze niz było to planowane. ( bo 2 dawki to ochrona na całe zycie )
  • Odpowiedz
@vilay: niezaszczepieni tutaj x2, pierwsze dwa dni ja gorączka 39.2. Potem brak węchu i smaku. Dzień 5 dzisiaj, powoli coraz lepiej brak gorączki, lekki kaszel. Nie będę się szczepił tak czy siak, natomiast dla osoby starszej (level 28 here) to byłoby mega trudne przetrwać. Mnie meczy mycie naczyń :D
  • Odpowiedz
@vilay mój w pełni zaszczepiony latem kolega, co prawda przeszedł jesienią kowida bezobjawowo, ale zupełnie przypadkiem dopadł go long covid albo przynajmniej on i lekarze tak uważają. I teraz nie ma na nic sił i ma problemy z chodzeniem. RTG i rezonanse wszystkiego czyste. Ot to taki dowód anegdotyczny. Zdrowia
  • Odpowiedz