Wpis z mikrobloga

Hahaha. Mateusz Kupiec mówi że ma powodzenie u kobiet. Że jest legendą. No to podsumujmy: Koleś, który ma na strimach 20-30 osób (co jest dowodem, że kupił lajki, bo nie obserwuje go ponad 3000 ludzi. Widać to po wyświetleniach). Koleś, który jest zaszytym alkoholikiem, zamiata ulice, mieszka u teściowej, nie potrafi zapewnić dziecku warunków (materac zamiast łóżeczka itd), wpadł na setce kłamstw, udawał że ma raka, jest pośmiewiskiem youtube'a. Gdyby nie teściowa wylądowałby na bruku, a mimo to ciągle nie robi remontu na który zebrał kasę z donejtów - wmawia sobie, że jest "legendą", czy "dobrą partią dla kobiety". Łobaben :D

#bonzo
Czopelka-golubiew - Hahaha. Mateusz Kupiec mówi że ma powodzenie u kobiet. Że jest le...

źródło: comment_1641657897AHQDmFzhC7DVqKx6efg9G1.jpg

Pobierz
  • 12
@Czopelka-golubiew: przestałem oglądać jego filmy kilka dni temu (wyjątek - ten z telewizorem, na którym powiedział że ma raka), teraz tylko wchodzę na tag żeby poczytać streszczenia. Nihil novi, to samo od zawsze. Schemat przeskakuje niczym zdarta płyta: "jestem sławnym juwduperem akat łobaben trzeba mysledź do przodu a nie dupom i iść gufkom a nie do tyłu, mercedes benz wizofie" plus kłamstwa, które wychodzą na jaw sekundę później, jak tajger skończył
@Drill90 akat jest to jeden z celów bonzologów aby to dziecko opuściło melinę tych zgierskich makaków. Poza obrażaniem gnika są tutaj również donosy do MOPS-u. A2 to nie tylko zaniedbywanie ala córki jest tego typu problemem. Jest jeszcze dużo słów, za które ogromna część osób publicznych by beknęła, okradanie teściowej ala sąsiadki i panoszenie się po jej części mieszkania, obrażanie każdego youtubera co mu wytknie błąd, oszustwa podatkowe, prawdopodobne kradzieże. A to
@Czopelka-golubiew: To że oglądacie te jego wysrywy to jeszcze rozumiem - tania rozrywka. Ale że to tak analizujecie i dziwicie się jego zachowaniu jest dla mnie niepojęte. Przecież to jest mocno upośledzony gość więc nic dziwnego, że zachowuje się jak upośledzony…