Wpis z mikrobloga

@goferek:
Tutaj jest wina wszystkich kierowców, bo na naukach jazdy nie jeździ się po autostradach, ani nie uczy jak się powinno zachować w takiej sytuacji jak również może to wynikać ze strachu, bo jest duża część kierowców, którzy nie wiedzą że mają obowiązek wpuścić kierowce z pasa rozbiegowego i zamiast delikatnie zwolnić, czy puścić nogę z gazu, to wolą dać po klaksonie.
  • Odpowiedz
@goferek: ale nie zajeżdżaj proszę ja Ciebie drogi, tylko zwolnij. A poza tym nikt nie jechał lewym pasem z tego co widać.

Gościu w czerwony się wlecze, ale Ty pewnie jesteś z tych, co na ciągłej zmieniają pas.
  • Odpowiedz
A że w lusterku widziałem kierowcę który musiał się ewakuować na lewy pas bo mu ten dzban zajechał drogę, to pewnie przypadek.


@goferek: jak widzisz że ktoś się włącza na autostradę i masz wolny pas to zjeżdżasz na lewy, wiem, szokujące
  • Odpowiedz
@goferek: nie zauważyłem żeby na kimś wymusił pierwszeństwo, być może widział w lusterku, że nikogo nie ma dlatego zmienił pas (w dobrym miejscu bi na przerywanej i z dobrą prędkością bo nikomu nie wymusił) ps- o Tobie proponuję maść na ból d..py ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek odpowiadam: jeśli ktoś nie jeździ często autostradami, to z pasami rozbiegowymi ma takie doświadczenie, że bardzo szybko się kończą, dlatego boi się rozpędzić, żeby za chwilę ostro nie hamować, jak nie będzie mógł się włączyć


@bm9pY2h1ag czyli, że co? Nie ma lusterek? Nie potrafi ogarnąć odległości zbliżającego się auta patrząc w lusterka?
  • Odpowiedz
@goferek: już na samym ślimaku powinien jechać około 70-80km/h, ale taki p------z jedzie 50 bo bezpiecznie xD potem wraca spocony do domu że wszyscy jeżdzą jak wariaci, a tak naprawdę nigdy nie powinien dostać prawa jazdy
  • Odpowiedz
@goferek: Jeździłeś kiedyś po włoskich autostradach? Tam przy 3 pasach środkowy jeździ przepisowo, lewy dla z--------------h, a prawy cały wolny dla takich właśnie dziadków wyjeżdzających na drogę XD
  • Odpowiedz
@goferek: DLATEGO UWAZAM ŻE linia ciągła na pasie rozbiegowym powinna być do samego j------o końca pasa, na samym końcu linia przerywana i tyle
Bo te barany tak będą jeździć bo nie rozumieją na czym polega PAS ->>>>ROZBIEGOWY<<<<<<-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Ostatnio dwa zjazdy dalej koło Bielan miałem gorszego. Jade za nim około 30 na godzinę, potem na poczatku pasa rozbiegowego się zatrzymał i ponownie przy 30 próbował zmienić pas. W połowie rozbiegowego zmienił pas i prawie ktoś mu się wpakował w tył...
  • Odpowiedz
@goferek: Ludzie nie potrafią korzystać z pasów rozbiegowych, rozwala mnie jak widzę, że taki robak (najczęściej robaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)) jeszcze hamuje na pasie rozbiegowym, bo sraczki dostanie jeśli się nie włączy w pierwszej sekundzie.
  • Odpowiedz
@goferek: Teraz weźmy sytuację, że na prawym jadą tiry. I ten kierowca zatrzyma się na rozbiegówce stwarzając duże zagrożenie. Od teraz wjazd na autostradę rozpocznie się od prędkości 0km/h. Na prawdę wystarczy 100km/h tam mieć aby nie zostać wyprzedzonym przez tira i bezpiecznie włączyć się do ruchu. Dla mnie to janusze drogowi. Tak ostrożni, że aż c-----i.
  • Odpowiedz
@goferek: na początku filmu widać ograniczenie do 50, więc ile miał jechać? Rozpędzać się mógł zacząć dopiero za znakiem 110. A skoro nic nie jechało, to po co miał jechać do końca rozbiegówką? Uprzedze Twój komentarz-nie jeżdżę jak ten gość tyko dynamicznie i tak samo wyprzedzam maruderów z prawej a jak się wyprzedzają ciężarówki na wysokości zjazdu z autostrady zjeżdżam na pas zjazdowy/wjazdowy i je wyprzedzam. Chodzi mi tylko o
  • Odpowiedz