Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derincon: a ja nie uciekam. Sory ale właśnie przez ciebie ci idioci myślą że tak można. Doszło do tego że debile z #zycietruckera też trąbią h-j wie na co. Tak jakby się im należało w ich mniemaniu. Taki h-j. Ustąp pierwszeństwa i zmień pas jeśli jest wolny. Jeśli nie to s--------j
  • Odpowiedz
Zagorzała dyskusja :)
Tak z ciekawości tylko zapytam, bo moje prawko gdzieś w czipsach jest i jeszcze nie znalazłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kojarzę (nie wiem czy z tv, czy może z relacji brata robiącego kurs), że kierowcy na autostradzie powinni (?) ułatwić włączenie się do ruchu - jak mają wolny lewy pas, to żeby przy tej rozbiegówce zmienić pas na lewy, kierowca się włączy i może sobie wrócić znów na prawy.
Tak jest?Nie jest? Są przepisy o tym mówiące?

Jeżeli nie, to czy z drugiej strony nie ułatwiłoby to nieco życia wszystkim kierowcom i nie ograniczyło tych sytuacji, w których dojeżdża się do końca rozbiegowki i d--a, stoi, bo nie ma jak się włączyć/brakło
  • Odpowiedz
@goferek: Teraz to już uczą instruktorzy, że jak tylko fajera wyprostowana to rura na rozbiegu, bo jak się tirem w-------i w takie aygo, to plecki pomasuje kierowcy.
  • Odpowiedz
Kojarzę (nie wiem czy z tv, czy może z relacji brata robiącego kurs), że kierowcy na autostradzie powinni (?) ułatwić włączenie się do ruchu - jak mają wolny lewy pas, to żeby przy tej rozbiegówce zmienić pas na lewy, kierowca się włączy i może sobie wrócić znów na prawy.

Tak jest?Nie jest? Są przepisy o tym mówiące?


@TzK_: przepisu nie ma, ale przewidujący kierowca zrobi tak jak piszesz - żeby
  • Odpowiedz