Wpis z mikrobloga

@N331: Wiem, że da się je wkomponować, ale nie pasuje mi ich rozmiar na całą deskę rozdzielczą. W przypadku Nokii z klawiaturą vs. smartfon jest ta różnica, że wraz z lepszymi ekranami można wprowadzić więcej funkcji, obraz jest znacznie lepszy i tak dalej. Dodatkowo to prawda, że nadal na klawiaturze fizycznej Nokii by mi się lepiej pisało niż na ekranowej, lecz zajmuje ona zawsze miejsce, w przeciwieństwie do wirtualnej. Tak samo
@MrBoston: mnie tam cała elektronika działa w 4 Francuzach w domu, kolejno 2005,2007,2008,2017 roczniki. Poza ostatnim to 3 pierwsze to pełne możliwe wyposażenie w modelu typu ksen, pdc, czujniki w kołach, grzane stołki, navi etc. Słowa klucze, nie bite, nie zalane i naprawiane w dobrym warsztacie, a nie u druciarzy, bo to jest problem tych samochodów. Faktem jednak jest, że musialem je obniżyć i usztywnić to dopiero zaczęły się prowadzić tak
@Stitch: To prawda, elektronika w Peugeotach nie psuje się jak kiedyś (zresztą nawet kiedyś nie było źle), ale rozwiązania tak jak np w toyocie, lexusie są zapóźnione. Odrębną kwestią jest jakość komponentów - peugeot aspirując do premium powinien wkładać komponenty premium, przynajmniej ekrany które nie mają czerni ale są szare. Maja kiepski kontrast i to bije po oczach
@Stitch: Nie wiem jak jest teraz ale przed pandemią za cenę 508 można było kupić np BMW 5, może trochę gorzej wyposażone ale jednak model o półkę wyżej no i nie z kiepskim 1.6
@pacmanxx tylko za cenę dopasionej 508 masz gołą 5. To tak samo możesz miec dopasione 3er i ledwie trochę więcej niz bieda 5er za ta cene :) O ile z fragmentem o zapóźnionych rozwiązaniach się nie zgodzę tak podpisuję się rękoma i nogami pod fragmentem o jakości. Ja mimo, że kocham swoje dwie 307mki i je pieszczę jak mogę tak no niestety względem jakości materiałów odstają od gofra 5 z tamtego okresu
@francuskie: Francuskie auta są fajne. W Mercedesach od 2021 produkcja silników diesla zajmuje się Renault czyli firma z wiadomo czym na masce. Czy to oznacza ze mercedes od zawsze nie był gwiazda tylko przykrywka tej jakże dobrze znanej marki z czymś na masce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)