Wpis z mikrobloga

@francuskie: jak to jest z tym 1.6 PureTech w końcu? Rozwiązali problemy? Chciałem niedawno C5 Aircross z nim ale i tak okazało się że już samego 1.6 tam nie ma, jest tylko z hybrydą która ma śmiesznie mały bagażnik :-/
  • Odpowiedz
@francuskie: nie mam nic do francuskich aut. Ba, nawet posiadam dwa, ale ten licznik oddalony i powyżej wieńca kierownicy jest dla mnie tak niewygodny, że nie jestem w stanie tymi wynalazkami jeździć. A szkoda, bo reszta całkiem przyjemna
  • Odpowiedz
@francuskie: od roku jeżdżę GT line rocznikiem 2020, 2.0 HDI i kocham ten wóz aczkolwiek nie jest pozbawiony wad. Świetne zawieszenie adaptacyjne, wygodne fotele, wyborny Focal, przyzwoicie działające asystenty. Bardzo lubię mała kierownicę, sportową pozycję za kierownicą. Dodałem sobie fabryczne webasto i wiem ze będę to miał w każdym następnym aucie. Za każdym razem się za nim oglądam bo design naprawdę do mnie trafia. Przyjemne jest to że ludzie w Łodzi
  • Odpowiedz
@francuskie: W środku robi naprawdę pozytywne wrażenie ale wszystko psuję ta srebrna klawiatura jak w fortepianie. Komu do łba strzeliło zaprojektować takie przyciski.
  • Odpowiedz
@francuskie: gdyby nie totalne wyjebongo dilerow oraz tragiczne fabryczne finansowanie miałbym teraz takiego… bo sam samochód super ale proszenie się 2 tyg o ofertę to była jakaś komedia jak na matkę która chce się pozycjonować na poziomie BMW czy audi
  • Odpowiedz
  • 0
@francuskie no pozycja prawidłowa jest jedna. Jak widzisz znad kierownicy to masz za nisko kiere


@kipowrot nie w nowych peugeotach. Mam 208 z 2015 roku i jest tak samo, tzn mała kierownica nad którą widzisz zegary a nie przez nią. Takie coś ala hedup display tylko nie na szybie. Jak dla mnie całkiem wygodne zwłaszcza w takim małym autko, małą kierownicą można kręcić jedną ręką jak w wózku widłowym przy parkowaniu.
  • Odpowiedz
Niezłe te pianino pod nawigacja


@Boczq551: w ogóle to wygląda jakby zatrudnili dwa zespoły "zaprojektujcie deskę", jedni zrobili klasycznie jak w francuzach z wyswietlaczem na środku, inni klasycznie jak w normalnym aucie, A potem przyszedł #!$%@? CEO i powiedział "a wuj, wstawimy oba naraz, jeden nad drugim!"
  • Odpowiedz
@francuskie: Ładne to całkiem. Mimo ze fanem wielkim nie jestem to miałem i 407 i R Lagunę V6 i przyznam ze to są świetne i wygodne auta. Nie dziwota ze mają swoich fanów. Teraz, gdy mogę pozwolić sobie na większy wybór samochodów to nie do końca mi leży filozofia idąca za nimi ale w pełni popieram decyzje zakupowe ich właścicieli.
  • Odpowiedz