Wpis z mikrobloga

@MrBoston: jeżdżę już drugim C5 w sumie to będzie +15 lat w Citroenach i jakieś + 250 kkm i owszem powyżej 150 kkm się to i owo potrafi zużyć (nawet sporo) ale nie elektronika.

Gx
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Taka rada na uszczelki, kup sobie smar silikonowy w sprayu albo najlepiej w sztyfcie. W subaru zawsze przed zimą smaruje i nie ma problemu z przymarzaniem :)


Potwierdzam, jak na święta były temperatury po -15 stopni to uszczelki mi przymarzły tak że nie szło drzwi otworzyć.

Do tego piano black rysuje się od samego patrzenia.

A i tak najlepsze jest dumnie brzmiące "podgrzewanie przedniej szyby". Ogrzewa nie całą szybę,
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: dlatego dodałem webasto i jak tylko nie zapomnę użyć to wszystko się pięknie rozpuszcza a w środku jest ciepło. No piano black się rysuje w każdym aucie. Dlatego wziąłem ten szary dąb i piano black jest malutko.
  • Odpowiedz
@Zielony_obserwator: No i to jest właśnie zaleta francuzów, że to miękkie, komfortowe "kanapy na kółkach"- nie każdy potrzebuje sztywnego, dobrze się prowadzącego w zakrętach wozu. @Fermiol: Z tym nie rdzewieniem to różnie bywa niestety, mam Puga 406 i ogólnie fajne auto, ale w każdym 406 progi znikają szybciej niż wypłata rasowego alkoholika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francuskie: Jezdzilem 508 około pół roku. Niezbyt wygodny dla kierowcy na dłuższe trasy niestety. Po około 2 godzinach jazdy zaczynały cierpnąć mi nogi. Ale stylistycznie petarda.
  • Odpowiedz
  • 1
@alvaro1989 mam GT line ale 1.6 225 KM i praktycznie identyczne odczucia. :) Na szyby polecam Ci posmarować uszczelki gliceryna z apteki. Świetne auto. Dużo jeżdżę i na ten moment zero jakichkolwiek problemów. :)
  • Odpowiedz