Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francuskie: Musze kiedys sprobowac 508. Poki co mialem tylko 308 GT z 2016 roku i nie bylem szczegolnie zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szybko pozbylem sie tego samochodu czujac roznice w stosunku do Audi A4 b8 ktorym jezdzilem wczesniej
@francuskie: nowy, a ekrany z starych chińskich nawigacji. W 2021 powinien być przynajmniej OLED FullHD. Po za tym tragiczny system info rozrywki postawiony na ziemniaku. Psuje cały samochód. Jak dobry by nie był. Tak tragedia w odbierze.
@Mave: poczytaj o silnikach PSA. Parametry pracy słabe, moc niższa niż u konkurencji a awaryjność wyższa. Kiepska renoma jednostek napędowych nie wzięła się z nikąd. Automaty też mają gorsze. Peugeot taki niby prawie premium, a jakość wykonania to wiele do życzenia. Oszczędności jest mnóstwo. I to jest największy problem DSa. Wygląda i tylko wygląda. Choćbyś nie znał bolączek francuzów to wsiadzasz i Cie witają te nieszczęsne przestarzałe ekrany. Ten sam problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@francuskie: piękny, robi wrażenie. Osobiście od 2 tygodni jeżdżę nowiutkim 2008. Świetne auto. Nowe Peugeoty naprawdę dają radę. Mam wersję 100km i czuję, że fajnie by było mieć te 130, ale zaskakująco daje radę na co dzień i wypad na autostradę tak do 150. No ale nie chciało mi się czekać kilku miesięcy na samochód, więc wziąłem to co było z wyposażeniem, które mi pasowało. Gdybym był singlem wziąłbym 208, jeszcze
Tylko Tesli i Mercedesowi się udało.


@N331: Może w kwestii jakości ekranu i szybkości UI tak, ale design tego jest tragiczny. Te tablety są po prostu okropne i jeśli to ma być trend w motoryzacji to ja rzygam. Tak jak na początku były te #!$%@? wystające ekrany na desce rozdzielczej, które zresztą nadal są w wielu markach, szczególnie z Azji czy grupie VW. Kolejna #!$%@? to przyciski dotykowe i dotykowe slidery
@MrBoston: jeżdżę już drugim C5 w sumie to będzie +15 lat w Citroenach i jakieś + 250 kkm i owszem powyżej 150 kkm się to i owo potrafi zużyć (nawet sporo) ale nie elektronika.


@Man_of_Gx: Mam C5 (2.0hdi) od 14 lat i kocham ten wóz... W zasadzie powinienem zmienić już na coś nowego, ale kurde ten bagażnik i komfort jazdy to jest takie combo że jeszcze nie znalazłem samochodu, który
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francuskie: Ale możliwe że problem wynikal z kwestii wyposażenia bo nie miałem możliwości ustawienia kąta krawędzi siedzenia a w tamtym wlasnie miejscu występował ucisk na uda od dołu.
@XpedobearX: tablety z nami zostają. Da się je ładnie wkomponować w deskę. Ale te już powinny być dopracowane. Już lata temu właściwie. Tymczasem nowy Peugeot, nowe Audi, nowa Toyota i wciąż tę same problemy jak to słabo działa, jak brzydki i nieprzyjemny interfejs to ma, i wciąż słabej jakości ekrany. To nic dziwnego, że to się nie może przyjąć w tak fatalnym stanie. Kiedyś ludzie mówili, że smartfony się nie przyjmą,