Wpis z mikrobloga

No #!$%@? to już jest przegięcie pały...

Właśnie wróciłem z biedronki. Czajcie akcję:
Stoi kolejka do kas samoobsługowych. Do kasy podchodzi jakaś babka i zaczyna skanować produkty i wkładać do koszyka a z kolejki jakiś chłop ją cały czas obczaja. W momencie gdy kobieta wykłada na wagę mandarynki, to ten chłop wybiega z kolejki, podbiega do jej kasy i ręką naciska na wagę, żeby pokazywała więcej. Najpierw myślałem, że to jakiś jej znajomy i sobie jaja robią, ale widzę, że kobieta zaczyna się z nim szarpać... No to podbiegam do nich, łapię chłopa za ramię i wołam "Panie co pan #!$%@?!". Chłop się odwraca, patrzę a to DONALD TUSK babie na wagę naciska i stoi tak z tą ręką na wadze, a kasa pokazuje 2,4kg i cenę 15zł a w reklamówce 4 mandarynki... Zaczynam się z nim siłować, żeby ją zostawił w spokoju i nagle w trakcie szamotaniny słyszę "POTRZEBNE INFORMACJE", czyli ten komunikat, że musi podejść sprzedawczyni i potwierdzić, czy wszystko jest w koszyku dobrze. Myślę sobie: No #!$%@?, przyjdzie kobita z obsługi, anuluje to i wywalą chłopa ze sklepu, a tu nagle DONALD TUSK z kieszeni swojej kurtki wyciąga tą kartę plastikową, skanuje ją i zatwierdza kodem tą ręką za którą go nie szarpałem. Jak tylko usłyszał "WŁÓŻ GOTÓWKĘ LUB ZAPŁAĆ KARTĄ" to zaczął robić salta jak ninja do wyjścia ewakuacyjnego śpiewając na cały głos "O Radości, iskro bogów, kwiecie elizejskich pól"

W załączniku oczywiście zdjęcie ze sklepu, bo mi nie uwierzycie...

#tusk #polska #inflacja #heheszki #furdeustchland
C.....a - No #!$%@? to już jest przegięcie pały...

Właśnie wróciłem z biedronki. C...

źródło: comment_16415804139KeiKPmnXBv55FtTINtCC9.jpg

Pobierz
  • 62
@Czachaaa: typowe zachowanie Furdojczlanda, tutaj wymienione inne jego akcje, m.in.:

W imieniu Prus podpisał traktat rozbiorowy, germanizował rózgą dzieci z Wrześni, prowadził oddziały Wehrmachtu idące w 1939 r. na Warszawę, katował w UB „wyklętych”, strzelał do papieża i pluł wielokrotnie na hostię. Święty Stanisław i święty Wojciech obaj padli z jego reki. Od zawsze niszczył Imperium Lechitów, które bez takich jak on trwałoby do dzisiaj. W X wieku wybił denar ze