Wpis z mikrobloga

@malinq
Co do przemocy to racja ale chyba sam oskarżony już dawno do szkoły nie chodzi, to stary dziad który się bawi w robienie filmów dla dzieck. Cyberprzemoc to jedno wielkie xDDD. Moi rówieśnicy na studiach mieli dużo więcej rozumu niż banda zjebow z Twittera, więc nie wiem skąd pomysł.
Nie mam żadnych dowodów, sram na nastolatki i ich wysrywy z Twittera.
@raszko754: cała ta drama wygląda jak celowe ubicie tego Leksia. Do tej pory nie wiadomo które screeny są legit a które nie. Podobno sam Leksiu poznał wszystkie te baby na Tinderze, gdzie wiadomo konto od 18 roku życia dopiero możemy zrobić, dlatego nie pytał o wiek. Jak narazie to wygląda jak nagonka na człowieka, do której przyłącza się coraz więcej ludzi. Mało to takich sytuacji już było?
Cyberprzemoc to jedno wielkie xDDD. Moi rówieśnicy na studiach mieli dużo więcej rozumu niż banda zjebow z Twittera, więc nie wiem skąd pomysł.

Nie mam żadnych dowodów, sram na nastolatki i ich wysrywy z Twittera.


@Flypho: no i taki właśnie obraz twój
@Flypho Jezeli Ty wiadomości nie oglądasz i większość Twoich znajomych i kontrahentów wiadomości nie ogląda, natomiast oglądasz kanał x na YouTube i większość Twoich znajomych i kontrahentów ogląda ten kanał to co Cię bardziej zaboli publikacja o byciu pedofilem w wiadomościach czy na YouTube? Filmiki tego gościa ogląda ta sama grupa odbiorców która ogląda tego grubego...
@Flypho czyli przyznasz że to nie jest błaha sprawa, tylko poważny temat, który dla niego będzie musiał skutkować tym że będzie musiał sie przebranżowić i tłumaczyć się ostro przed znajomymi i najbliższymi? Mi chodzi tylko o to żeby ludzie postronni nie bagatelizowali tak sprawy w stylu wrzucił filmik na YouTube, wielkie mecyje... Tego typu zachowania mogą mieć poważne implikację, niech ludzie którzy tam publikują i to oglądają. To samo dotyczy generalnie wszystkiego
@Niemamwiedzy
Dla niego może nie jest to błaha sprawa, nie wątpię. Natomiast dla społeczeństwa to po prostu jeden patolog mniej w przestrzeni internetowej. Prawo stoi po jego stronie - niech pozywa i udowadnia swoje straty przed sądem.
Cyberprzemoc to jedno wielkie xDDD


@Flypho: Rozumiem, że przemoc werbalna i zastraszanie w życiu realnym czy przez telefon to też wielkie xD? Bo różni się to jedynie medium.

Natomiast dla społeczeństwa to po prostu jeden patolog mniej w przestrzeni internetowej.


Rozumiem również, że tak błaho podchodzisz także do swojej osoby i jej znaczenia w społeczeństwie? Bo widzę, że ignorowanie i wyśmiewanie innych wychodzi Ci znakomicie. Nie chodzi o interesowanie się jego
@XpedobearX
Zastraszanie, nieważne przez jakie medium, to nie żadna cyberprzemoc tylko dość poważne przestępstwo ujęte a kodeksie karnym. Twoja nowomowa tego nie zmieni.

Rozumiem również, że tak błaho podchodzisz także do swojej osoby i jej znaczenia w społeczeństwie?


Nie zarabiam na sączeniu raka do głów dzieci i nastolatków, więc już na samym starcie, w mojej opinii, jestem kimś istotniejszym w społeczeństwie. Każdy ma prawo mieć na ten temat swoją opinię.

Bo widzę,
Zastraszanie, nieważne przez jakie medium, to nie żadna cyberprzemoc tylko dość poważne przestępstwo ujęte a kodeksie karnym. Twoja nowomowa tego nie zmieni.


@Flypho: To nie moja nowomowa, a określenie z nacechowaniem kanału jej odbioru. Jest znacznie prostsza do wykonania, bo nie potrzebuje większej odwagi niż przemoc w życiu realnym. Zakładam, że jesteś starszy, to znasz takie cyrki ze szkoły. Wtedy działo się to w szkole, bo innego medium nie było, a
@Bielecki: obstawiam, ze jak on jej wyslal kopyto to nielegalne to nie jest, ale jak ona by mu cos wyslala to w sumie moze byc przypal, ale z drugiej strony przeciez dobrowolnie wyslala...
@XpedobearX

Czasy nieco się zmieniły i można w dupę sobie wsadzić boomerskie rady "nigga just walk away from the screen".

A co ty zrobiłeś, żeby rozwiązać problem? Skonfrontowałeś się z ludźmi, którzy tego gościa dręczą? Zgłosiłeś kogoś do prokuratury? Jakieś zawiadomienie na policję chociaż? Jesteś szkolnym gapiem, który widząc przemoc na korytarzu zamyka oczy i myśli "jakie to złe i niesprawiedliwe".

Łał, jaki ty jesteś czysty <3 Powinieneś opublikować listę białych zawodów
A co ty zrobiłeś, żeby rozwiązać problem? Skonfrontowałeś się z ludźmi, którzy tego gościa dręczą? Zgłosiłeś kogoś do prokuratury? Jakieś zawiadomienie na policję chociaż? Jesteś szkolnym gapiem, który widząc przemoc na korytarzu zamyka oczy i myśli "jakie to złe i niesprawiedliwe".


@Flypho: A co wnosi twoje deprecjonowanie oprócz dodatkowej presji, której ma już wiele oraz powiela to tylko negatywną narrację? Nie widzisz jak na wykopie czasem tworzy się bezsensowna i bezpodstawna
A co wnosi twoje deprecjonowanie oprócz dodatkowej presji, której ma już wiele oraz powiela to tylko negatywną narrację? Nie widzisz jak na wykopie czasem tworzy się bezsensowna i bezpodstawna narracja, bo jak napisałeś niżej: Łaska dzieciaków na pstrym koniu jeździ?

Widzę, natomiast otwarcie przyznaję, że nic z tym nie robię i mam to w dupie. Ty tego nie masz w dupie, ale też nic z tym nie robisz. Jedziemy w gruncie rzeczy
Tylko, że w moim mniemaniu taki anonimowy głos w Internecie nikogo nie broni i niczego nie zmienia. Pokrzyczeli, pojęczeli i już po rewolucji. Jak chcesz sprawiedliwości to trzeba się wykazać prawdziwą inicjatywą i faktycznie coś zrobić. Myślenie, że coś się robi to tylko karmienie własnego ego.


@Flypho: Możliwe, że tak. Niemniej uważam, że dokładnie negatywnej narracji pobudza tylko innych userów do podobnego poglądu. A że wykopki to małpy, wiadomo od dawna.