Wpis z mikrobloga

@raszko754: On jest jeszcze za bardzo nie doświadczony życiem żeby taki kanał prowadzić, no taki radosny dzieciaczek, zostawić tylko Revo, wardega też się nie nadaje, za bardzo na prywatę wjeżdża, wyolbrzymia nieistotne głupoty ( ktoś kogoś nie oznaczył i wojnę robi ) często się myli później się śmieje że żartował, generalnie blisko mu już do Choroszczy, hitem było jak się #!$%@?ł do wersow o nazbyt kolorowy strój, a nie powinien taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@raszko754: ja tam za bardzo sie tymi aferami nie przejmuje ale od razu mi sie czerwona lampka zapalila jak na twitterze mi podpowiedzialo tresci gdzie juleczki kategorycznie zabranialy mówić ze leksiu jest niewinny i ze to victim shaming xD
#!$%@? wie o co poszlo a debile juz robią osad. Tak samo jak z tym typem z UW - oni nie wiedzą ze potem ktos moze miec #!$%@? na ofiare faktycznego gwaltu
@raszko754: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wykorzystując swoją popularność, nośność tematu i swój ogromny zasięg do wielu ludzi prosi o kontakt inne poszkodowane osoby. Nie po to #!$%@?, żeby pomóc im się zorganizować, udzielić pomocy specjalisty czy cokolwiek innego, tylko po to, żeby wysłały następne materiały do następnego "oDcInkA". #!$%@? Elohim zsyłaj potop.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@fcpierniczek: gruby chłop (Leksiu) wysyłał zdjęcia beniza w gaciach do laski, a ta mu wyjechała z tekstem, że ma 14 lat. Chłop obsral gacie, tłumaczył się, że zazwyczaj weryfikuje wiek lasek, z którymi pisze, ale tu akurat nie zweryfikował. Nie pisał że mu to nie przeszkadza czy coś, co piszą potencjalni pedofile, a od razu się wycofał i przeprosił ją, jednak ona zaczęła kręcić inbe. Typ ze zdjęcia to Konopsky, komentator
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@KrolAniolow: wstrzymaj konie, Wardęga też dostawał jakieś screeny i mówił, że jak się przyglądał, to tatuaż był wklejony w Photoshopie. Teraz będzie masa fejkow.

@Flypho: no jest to niemały problem, bo film Konopsky'ego ma 1,5mln wyświetleń, jak napisał OP, a Leksiu też należy do Ekipy czy tam innego Teamu X, więc to nie jest dwóch randomow. Jeden znany typ oskarżył drugiego znanego typa o pedofilię. Historia już nie raz pokazała,