Wpis z mikrobloga

Hipergamia #p0lka jest w tym momencie na takim poziomie, że już Chady spełniają jedynie ich minimalne wymagania. Dziwne upodobania, coraz to nowsze określenia na własną seksualność zawyżyły preferencję naszych rodaczek do poziomu z innego świata.
Człowiek to za mało... teraz prawdziwym pożądaniem mogą się cieszyć jedynie Centaury. julkę zaspokoić może jedynie Chad-Centaur i jego... osobowość

#przegryw #bekaztwitterowychjulek #heheszki #koniary #memy #humorobrazkowy #blackpill #fantasypill #centaurpill
Pobierz Z.....m - Hipergamia #p0lka jest w tym momencie na takim poziomie, że już Chady spełn...
źródło: comment_1641555224yKjbnFZK7dU8KwuwvegMY9.jpg
  • 20
@Zjednoczony_z_Powietrzem: Nie no do małżeństwa może tak, ale podczas szukania księcia zaniżają standardy na pukanko i zwykły dynamiczny seba patus, czy oskarek pendzlak dyskotekowy wystarczą. Potem jak pojawia się bombelek z wpadki, to szuka spokojnego beciaka, albo zostaje starą panną z kociakami i zawyżonymi standardami pukaną w międzyczasie przez tych właśnie osobników. Jak dobrze się trzyma, to znajdzie brzuchatego janusza wąsacza z odzysku i jakimś hajsem i tak zyje do końca
ale nie masz zadnego prawa #!$%@? sie do niego


@cotusiewpisuje: Absolutnie mam prawo. Tak jak Ty masz prawo "#!$%@?ć" się do mnie po dwóch tygodniach od oryginalnej wiadomości. Masz też prawo pisać do mnie w liczbie mnogiej, co czynisz, choć system w którym było to popularne zamknęliśmy w Polsce już dawno. A czy potraktuję Cię poważnie nawet gdy czytasz temat bez zrozumienia?

Nah.

(I tak. Też uważam, że laski które palą
@cotusiewpisuje: Parafrazując mistrza: Typowa śmieszna rozmowa z zamkniętym łbem który udaje obrońcę uciśnionych. Odpowiadasz - stawia zarzuty, że nie odpowiadasz, a przy okazji zarzuci milionem inwektyw. Nagle jestem z grupy co broni #!$%@?ętych dziewczynek, #!$%@? społeczniakiem i zamkniętym łbem co udaje inteligenta. Wykop jak zawsze - bawi i uczy :) Mała lekcja i dla Ciebie: jeśli chcesz z kimś dyskutować, nie obrażaj go w pierwszym poście. Trzymaj się ;)
@Oksymoron69321 dobra zostawie jedną wiadomosc bo widzę ze jej bardzo unikasz.

On napisal o "julkach" i "p0lkach",a nie o wszystkich kobietach w tym kraju.
Koniec tematu, czytasz bez zrozumienia i zamiast sie przyznac to zmieniasz totalnie temat i piszesz o tym jak to bardzo cie uraziłem, #!$%@? mnie to obchodzi obrazam cie bo jestes #!$%@? klaunem ktory odkad zobaczyl ze nie ma racji to zmienił temat i postawe na tego pokrzywdzonego, krótką