Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak się wpisało w YT jakiś utwór, to na pierwszej pozycji wyskakiwał ten utwór, a potem inne wykonanie, jakiś live, jakiś cover, remaster, alternatywny teledysk, itp. Teraz wyskakuje utwór i setka filmików z ludźmi "reagującymi" na jego wysłuchanie... A kiedyś unboxingi wydawały mi się wtórne i bezproduktywne...


#muzyka #youtube #zalesie #kiedystobylo
Pobierz Kaczorra - Kiedyś jak się wpisało w YT jakiś utwór, to na pierwszej pozycji wyskakiwa...
źródło: comment_1641441143EySF7F9LTqKDtiFjzdnbw7.jpg
  • 40
@Kaczorra: ten Nick nocturnal to wporzo gość bo sam gra, nagrywa i robi jakieś ciekawe filmiki w tematyce, więc może sobie oceniać. Co innego jak ktoś sie nie gra, czy po prostu nie słucha metalu i to komentuje jak np. ten murzyn ze screena

Jest np. taki jakiś pajac z ameryczki w okularach, co zawsze mial w nazwie ,,hip hop fan react to metal" Rak nad raki, teraz wchodzę i nagle
@ktomizajalnazwy:

Do tego ten #!$%@? content dla debili i algorytm który ci go podsuwa.


Nie sądzisz chyba, że algorytm wykrywa soyboy face na miniaturkach i pronuje takie filmiki xD?
Algorytm proponuje to, co ludzie klikają, a w te crindżowe miniaturki ludzie niestety klikają częściej. Jedynie kwestia po stronie twórców, czy chcą sprzedać swoją dogność.

Moim zdaniem dobry content obroni się tam, czego podręcznikowym przykładem jest np. Dave2D - normalne miniaturki, normalne
@Kaczorra: Wielu chce zaistnieć w sieci, taka nasza natura. A jak zaistnieć kiedy nic nie potrafisz? Zrobić coś co każdy potrafi. Każdy może na coś zareagować, zrobić zdjęcie własnej dupy, porannej kawy albo wstawić cytat z Paulo Coelho.
@Zgrywajac_twardziela: takie unboxingi to owszem, ale niedawno szukałem słuchawek bezprzewodowych i szukałem info na temat niektórych modelów Jabra, a większość filmików jakie o nich znalazłem to były trwające 2 minuty unboxingi, w których ktoś po prostu otwierał pudełko, wyciągał je i pokazywał do kamery - koniec unboxingu. Mówiąc o bezproduktywnych unboxingach miałem na myśli właśnie takie.
@Kaczorra: Te filmiki to definicja słowa żenada. Z ciekawości kiedyś kliknąłem jakiś na którym koleś z USA słucha "Snu o Wiktorii" Dżemu. W połowie materiału poczułem takie zażenowanie, że wyłączyłem. Kto to ogląda?