Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak się wpisało w YT jakiś utwór, to na pierwszej pozycji wyskakiwał ten utwór, a potem inne wykonanie, jakiś live, jakiś cover, remaster, alternatywny teledysk, itp. Teraz wyskakuje utwór i setka filmików z ludźmi "reagującymi" na jego wysłuchanie... A kiedyś unboxingi wydawały mi się wtórne i bezproduktywne...


#muzyka #youtube #zalesie #kiedystobylo
Pobierz Kaczorra - Kiedyś jak się wpisało w YT jakiś utwór, to na pierwszej pozycji wyskakiwa...
źródło: comment_1641441143EySF7F9LTqKDtiFjzdnbw7.jpg
  • 40
@ktomizajalnazwy: hmm, wiem, że parę lat temu oglądałem jakieś filmiki "react to", ale było ich dosłownie kilka i bardzo dawno temu. Myślisz, że YT nadal pamięta takie rzeczy i aż tak bardzo wpływa na to wyszukiwanie? Bo na głównej pojawiają mi się sugestie wyłącznie tego, co oglądałem z tydzień, góra dwa do tyłu, a takie "react to" naprawdę ostatnio włączałem co najmniej z rok, może nawet dwa lata temu, a tutaj
Pobierz Kaczorra - @ktomizajalnazwy: hmm, wiem, że parę lat temu oglądałem jakieś filmiki "re...
źródło: comment_1641442267sPPKFHarKtyTQoTyaYV9qR.jpg
@Kaczorra: wyskakuje tak wyłacznie dlatego, że oglądasz te filmiki. U mnie zupełnie inaczej pozycjonuje wyszukiwania.

Na tyle, że nawet nie wiedziałem że coś takkego istnieje jak te filmiki z relacjami piosenek z dziwna miniaturką .
@Kaczorra: Chłopie podałeś za przykład piosenkę, na której teledysku ruski zespół deathcore'owy m.in. pije krew, pozuje z poćwiartowanymi zwłokami czy trzyma w ręku głowę kobiety, a wszystko jest przygotowane z dużą dozą realizmu i naprawdę dziwisz się, że ludzie robią o tym materiały? XDDD

HMMM O TWÓRCZOŚCI PERFECTU NIKT NIE ROBI TAKICH FILMÓW NO CIEKAWE DLACZEGO
Pobierz samicakarpia - @Kaczorra: Chłopie podałeś za przykład piosenkę, na której teledysku r...
źródło: comment_1641462692ykXDEn7zPUME4jh725HHXd.jpg