Wpis z mikrobloga

ale Anżej nie zdechnie pod respiratorem, jak nieszczepione szury, skamlące o tlen.


@dos_badass: bo Anżej dostanie za darmo tabletkę wartą kilka tysięcy zł i wyzdrowieje, a ty plebsie pod respirator, może nie zdechniesz.
  • Odpowiedz
@dos_badass: tak bylo, bede tym respiratorem xd

1. Szczepimy sie zeby nie zachorowac
2. Szczepimy sie zeby nie bylo hospitalizacji
3. Szczepimy sie zeby nie wyladowac pod respiratorem
4. ??

Przeszedlem korone jak jeszcze zadnych szczepionek nie bylo, mialem wieczorem lekki bol glowy ktory sie skonczyl po zjedzeniu zaledwie 250mg ibuprofenu, straszna ta korona xd nazwali grype corona i celebruja. Lecz sie czlowieku bo to juz pod psychoze podchodzi
  • Odpowiedz
ale Anżej nie zdechnie pod respiratorem, jak nieszczepione szury, skamlące o tlen.


@dos_badass: oczywiście, że nie. Anżej ma zapewnioną najlepszą opiekę medyczną i nikt nie będzie czekał na wynik testu przed przyjęciem go do szpitala.
  • Odpowiedz
To jest pan @Supremator: . Pan Supremator jest ograniczony intelektualnie, albo tylko udaje głupiego i usilnie twierdzi, że szczepienie chroni w 100% przed zarażeniem czy śmiercią, mimo że nawet producenci nie dają i nie dawali takiej gwarancji.

Nie manipuluj, nie bądź jak pan Supremator

  • Odpowiedz
@Supremator: typie, miałem grypę kilka razy, jestem tzw ozdrowieńcem, czy to znaczy że nigdy nie złapię grypy? nie
czy to znaczy że mój organizm czai co to grypa i łatwiej mu walczyć z taką infekcją nie wysyłając mnie do szpitala? tak

dlaczego więc twierdzisz bzdury że szczepionka czyni ciebie niewidzialnym dla wirusa? nikt tak nie mówił, od początku było mówione że chroni przed ciężkim przebiegiem i hospitalizacją

  • Odpowiedz
ale Anżej nie zdechnie pod respiratorem, jak nieszczepione szury, skamlące o tlen.


@dos_badass: andrzej mlze nie, wielu innych zadzczepionych skamlacych o tlen - tak. A Ciebie tez zycie nauczy pokory...
  • Odpowiedz