Wpis z mikrobloga

no ale szczepionki nie chronia przed zachorowaniem tylko przed hospitalizacja, tluką wam to do głowy profesorowie a wy dalej nie rozumiecie

@graf_zero:


@ByczeqFernando: google ma taką opcję że możesz stare wyniki sprawdzać, zobacz jakie były nadzieję związane ze szczepionkami na początku. To były oficjalne zapewnienia oxford vaccine group, czy tam fda czy tam Europejskiej agencji leków. Sam pamiętam że się cieszyłem że modernę mam bo najlepsze wyniki miała
  • Odpowiedz
@Supremator: Szury są pierwsze do negatywnego komentowanie wszystkiego, wręcz wyśmiewania a jak przychodzi znaleźć rozwiązanie na problem to albo zarzucają jakieś odrealnione myślenie życzeniowe albo atakują pytającego.

Szury:
- szczepionki gówno dają,
- maseczki gówno dają,
- lockdown
  • Odpowiedz
Zakończmy masowe testowanie to w oka mgnieniu rozwiąże się problem "pandemii".


@Krupier: no i ludzie, którzy nie mogą oddychać bo są chorzy nagle zaczną oddychać i nie będą potrzebowali intensywnej terapii. W telewizji im wmówili, że muszą się dusić XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zakończmy masowe testowanie to w oka mgnieniu rozwiąże się problem "pandemii".


@Krupier: no i ludzie, którzy nie mogą oddychać bo są chorzy nagle zaczną oddychać i nie będą potrzebowali intensywnej terapii. W telewizji im wmówili, że muszą się dusić XD

@geuze:

Nic nie mówiłem o takich ludziach.
  • Odpowiedz
no ale szczepionki nie chronia przed zachorowaniem tylko przed hospitalizacja, tluką wam to do głowy profesorowie a wy dalej nie rozumiecie


@ByczeqFernando: co ty #!$%@?? Poczytaj sobie, co mówili wybitni naukowcy pokroju profesora Guta, a pozniej się udzielaj.

"Zaszczepieni przeciwko COVID-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni" - stwierdził główny doradca premiera ds. Covid-19 prof. Andrzej Horban. Według niego, szczepionka na koronawirusa działa również na nowy szczep wirusa z Wielkiej
  • Odpowiedz
@dos_badass: To że ktos zdycha na własne zyczenie to nie problem, problem to to że zabiera miejsce w szpitalu innemu człowiekowi który czekał na zabieg klika miesięcy/lat co może miec poważne konsekwencje nic nie winnemu człowiekowi.
  • Odpowiedz