Wpis z mikrobloga

@PanTrytytka: Kolego Używam Win10 od dawna. Ale wczoraj stawiałem nową 10. Czy tam przed wczoraj.
Bo docelowo miałem wchodzić na Win11 ale że mam 7 generację intela a 11 jest kompatybilna od 8 generacji(mniejsza ze da się to obejść i instalować windowsa 11 i na 2 czy 5 generacji).
I właśnie od nowego świeżego systemu nie działa mi i na firefox i na operze (chorme nie sprawdzałem) nie działa nic: I
@PanTrytytka: Wiesz co mam to zaznaczone bo już się bawiłem w to jak to rozwiązać.
Podsumowując chyba oficjalnie wygonili mnie z Firefoxa. Dziwnym trafem na Chrome działa wszystko... i jakoś facebook lepiej chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe to jest. Będę jeszcze nadal szukał jak to rozwiązać ale wątpię czy to jest możliwe...
@DamianDamian334: właśnie sprawdziłem z ciekawości i u mnie na FF też magicznie przestał działać Netflix xD choć jeszcze parę dni temu działał, a na Operze z której korzystam na co dzień śmiga xD
Niestety nie pomogę kumplu, chociaż spróbuję namierzyć o co chodzi z tym FF bo aż mnie to zaciekawiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak uda mi się coś znaleźć to się odezwę :)
@PanTrytytka: Tu nie chodzi tylko o Netflix bo o każdą stronę gdzie można coś odtworzyć nawet filmiki na insta/fb czy vod czy ipla czy inne badziewia nie działają. Tylko filmy na yt działają. A jak chce sobie obejrzeć np. 1 z10 na VOD to nie działa. Streamy na twitch czy yt też nie działają. A na chrome i Edge działa wszystko.