Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jest szansa na znalezienie dziewicy gdy sam mam 30 lat? Niestety jak dowiaduję się od dziewczyny, że miała faceta i z nim uprawiała seks to mnie dosłownie mdli. Seks to nie zabawa. Seks służy rozmnażaniu się. Kto uważa inaczej musi iść do psychologa. Zresztą jakby nie patrzeć - chyba więcej niż co druga osoba powinna iść. Naprawdę w życiu nie ma lepszych rzeczy niż seks? Kobiety i mężczyźni nie odczuwają żalu oraz poczucia winy po tym jak się dopuściły takowego aktu? Już słyszałem od jednej dziewczyny, że wpadła w wieku 20 lat mimo używania środków antykoncepcyjnych. Także i tak też można. Zupełnie nie rozumiem tak nie szanujących się dziewcząt oraz uprawiania tej rzeczy skoro można dzięki niej spierniczyć sobie życie. Posiadanie dziecka to tak jak posiadanie kredytu. Bo faceci jak faceci - odhaczenie, że się kogoś zaliczyło to powód do dumy.
Już zaakceptuję fakt, że miała chłopaka. Oczywiście z którym wcześniej nie doszło do niczego. Alkohol i papierosy absolutne zero. Dawniej jeszcze nie chciałem aby jadła słodycze, ale teraz i z tym wymaganiem zjechałem. I nie - tylko nie każcie mi szukać na forach katolickich. Ja nie z takich którzy piją krew i jedzą ciało Chrystusa, wierzą w Maryję dziewicę oraz zamianę wody w wina mimo dzisiejszej technologii. Satanistyczne obrzędy, absolutnie nie wierzę w coś takiego.
#zwiazki #przegryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d2cded0ed247000a9289af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania

Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś kabaret
Roszpunka: Mam 27 lat i jestem dziewicą. Nie jestem religijna, ale pochodzę z konserwatywnego domu. Tak wyszło, że jestem sama. Uderzali do mnie faceci z różnych stron (życie realne, internet), ale nie byłam nimi zainteresowana, bo w tle okazywało się, że mają coś za uszami. Nie jestem towarzyska, jedynie wychodzę na aerobik na siłownię z koleżankami i to wszystko. Wokół same kobiety, a ja mam podobnie jak Ty. Nie chcę używanego.
Mirki, czy jest szansa na znalezienie dziewicy gdy sam mam 30 lat? Niestety jak dowiaduję się od dziewczyny, że miała faceta i z nim uprawiała seks to mnie dosłownie mdli. Seks to nie zabawa. Seks służy rozmnażaniu się. Kto uważa inaczej musi iść do psychologa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Imo to jest akurat 100% prawda. Bóg stworzył seks do rozmnażania się, a to że to jest przyjemne to miał być efekt uboczny, dlatego każde
PanKsążę: @janeeyrie Oho, już szon ma ból odwłoka, bo dala byle komu i spadła na rynku matrymonialnym w oczach większości facetów jako towar uzywany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdradzę ci pewien sekret to najbrzydsze najłatwiej rozkładają nogi chca sie dowartościować. Jeżeli dla ciebie seks jest jedyną wartością wiadomo, że nie grzeszysz ani rozumem ani urodą, a między nogami hula dziura wielka jak ozonowa. ( ͡° ͜
Jak nie wierzy, to nie ma w imię czego rezygnować z oczywistej zwierzęcej przyjemności jaką jest dla kobiet ruchanie się ile wlezie.


@eschatoestetyzm: Może rezygnować, ze względu na nieznalezienie odpowiedniej osoby, z którą by nie brzydziło ją się pokrywać.
Może również ze względu na ryzyko zajścia w ciąże, nawet jeżeli jest niewielkie, to jednak potencjalne koszty mogą zdawać się za duże by ryzykować.
Rozważny : a pizza? Kebab? To co? Slow-food?

Ty chyba żartujesz. Masz świadomość, że są restauracje podające zdrową żywność, ba są ekskluzywne restauracje z jedzeniem na wysokim poziomie i najwybitniejszymi szefami kuchni. Pewnie jesteś bardzo biedny i pochodzisz ze wsi, skoro wydaje ci się, że "restauracja" to tylko pizza i kebab. xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zupełnie nie rozumiem tak nie szanujących się dziewcząt oraz uprawiania tej rzeczy skoro można dzięki niej spierniczyć sobie życie. Posiadanie dziecka to tak jak posiadanie kredytu. Bo faceci jak faceci - odhaczenie, że się kogoś zaliczyło to powód do dumy.

piękny bait