Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jest szansa na znalezienie dziewicy gdy sam mam 30 lat? Niestety jak dowiaduję się od dziewczyny, że miała faceta i z nim uprawiała seks to mnie dosłownie mdli. Seks to nie zabawa. Seks służy rozmnażaniu się. Kto uważa inaczej musi iść do psychologa. Zresztą jakby nie patrzeć - chyba więcej niż co druga osoba powinna iść. Naprawdę w życiu nie ma lepszych rzeczy niż seks? Kobiety i mężczyźni nie odczuwają żalu oraz poczucia winy po tym jak się dopuściły takowego aktu? Już słyszałem od jednej dziewczyny, że wpadła w wieku 20 lat mimo używania środków antykoncepcyjnych. Także i tak też można. Zupełnie nie rozumiem tak nie szanujących się dziewcząt oraz uprawiania tej rzeczy skoro można dzięki niej spierniczyć sobie życie. Posiadanie dziecka to tak jak posiadanie kredytu. Bo faceci jak faceci - odhaczenie, że się kogoś zaliczyło to powód do dumy.
Już zaakceptuję fakt, że miała chłopaka. Oczywiście z którym wcześniej nie doszło do niczego. Alkohol i papierosy absolutne zero. Dawniej jeszcze nie chciałem aby jadła słodycze, ale teraz i z tym wymaganiem zjechałem. I nie - tylko nie każcie mi szukać na forach katolickich. Ja nie z takich którzy piją krew i jedzą ciało Chrystusa, wierzą w Maryję dziewicę oraz zamianę wody w wina mimo dzisiejszej technologii. Satanistyczne obrzędy, absolutnie nie wierzę w coś takiego.
#zwiazki #przegryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d2cded0ed247000a9289af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdziesz, ale będzie albo 1) skrajnie nieatrakcyjna lub niepełnosprawna, 2) mocno zaburzona psychicznie, 3) bardzo religijna. Bo w tym wieku, tzn. powyżej 20 lat, na ogół normalne dziewczyny były już w związkach, a ludzie w związkach uprawiają seks. Który nota bene nie ma tylko funkcji rekreacyjnej, ale też służy budowaniu bliskości, i to akurat przyznaje nawet Kościół Katolicki. Ew. możesz jeszcze poszukać w przedszkolu, ale jak trafisz do więzienia, to
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty raczej się martw o znalezienie w ogóle kogokolwiek a nie jeszcze dziewicy.
No ale próbuj, kiedyś na tinderze poznałem 29 letnią dziewicę.. chrześcijanka mocno, seks, mieszkanie po ślubie, kościół itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: Piszesz bardzo mądre rzeczy. W wielu aspektach się z tobą zgadzam. Odnoszę tylko wrażenie, że nie jesteś na bieżąco z obecnymi trendami na rynku matrymonialnym - nie dziwi mnie to, bo widać, że twój sposób myślenia idzie "pod prąd".

Odpowiadając na początkowe pytanie: Obecnie w Polsce nie ma żadnych środowisk ceniących jednocześnie racjonalizm (np. niejedzenie fast foodów, logiczne podejście do życia), niektóre sensowne tradycyjne wartości (np. dziewictwo) i nie uprawiających
NagiKoczkodan: @Makak87: hehe no to 15% to dość dużo jak na sportowca. Jeszcze zależy od wieku. Bo jak 21-30 to bardzo dużo, jak 41-50 to średnio.
Partnerkę znajdę, tylko musi się rozwijać duchowo. Niestety tu o taką ciężką. Każdy służy ciemnościom. W hipermarkecie jedzenie WCALE nie nadaje się do spożycia. Jedzenie tam produkowane jest na ilość. Jedzenie które może postać 2 lata - nie jest jedzeniem. Jedzenie ma maks 2
PonadgabarytowyRogal: @zzyciemsiepojednaj: @Beniz_Szatana: hahahaha, bardzo śmieszne! Nie zapomnijcie się tym żartem podzielić jutro z kolegami z produkcji/magazynu.
@Mijun: dzisiejszy świat jest dziwny i niestety w tej dziwocie funkcjonują
@janeeyrie: eee tam, wykopowy światopogląd. Wierzę, że są dziewice przed 30-tką. Tylko my o nich nie wiemy, bo nie są tak rozpoznawalne oraz lansujące się na przelot.
@Danzinger: nie. Nic z tych rzeczy. Propsuję uzdrawianie/bioenergoterapię. Ale nie duszpasterstwo.
NagiKoczkodan: @Makak87: hehe no to 15% to dość dużo jak na sportowca. Jeszcze zależy od wieku. Bo jak 21-30 to bardzo dużo, jak 41-50 to średnio.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Endomorfik na masie 15% bf , bez bomby, to dużo? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Partnerkę znajdę, tylko musi się rozwijać duchowo.


No, już trzydzieści lat się rozwija duchowo i na Ciebie czeka.

Niestety tu o taką ciężką. Każdy służy ciemnościom.


Spoko, tu jesteś bezpieczny, ja jestem