Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki,
Wiem, że wielu z Was interesuje się tematyką #nurkowanie co jest również moją wielką pasją. Staram się nurkować w większości miejsca na świecie, do których podróżuję, opisywać wrażenia i dzielić się podwodnymi fotami.

Dziś chcę Wam pokazać podwodne życie na Cabo Verde, wokół wyspy Sal. Nie da się go porównywać chociażby do Egiptu bo nie ma tu typowej rafy ale sporo jest wraków, jaskiń i skał będących naturalnym schronieniem dla ryb. Ich bogactwo może zaskoczyć każdego.

Mnie zaskoczyły wielkie ławice soldier fishów, ławice !!! najeżek, duża liczba gatunków muren ( chyba największa jaką do tej pory miałem okazję oglądać w jednym miejscu). Generalnie dużo pięknego życia.

Przygotowałem tekst o nurkowaniu na Cabo Verde i zapraszam do tego znaleziska. Wykopiecie?

Nurkowanie na Cabo Verde - co warto wiedzieć i z kim nurkować?

Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzeniu hasztagu #szalonewalizki

#caboverde #nurkowe #podwodnyswiat #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #wakacjezima #wakacje
SzaloneWalizki - Hej Mireczki i Mirabelki, 
Wiem, że wielu z Was interesuje się tema...

źródło: comment_1641202365m55ddRVUyhAs2yinbLE7Cp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzaloneWalizki: hey, nurkowalem z fajka w grecji, okolice halkidiki i taki pacjent ze zdjecie mi sie pojawil
tzn domyslam sie ze to on bo odleglosc byla za 20m i 'szybko sie oddalilem'
czy to moglabyc murena czy cos innego ?
  • Odpowiedz