Wpis z mikrobloga

Solo Leveling dobiegło końca w ubiegłą środę. Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy!
Ostatnio na #webtoons pojawiło się kilka ciekawym pozycji.
Chyba najbardziej do tej pory przypadł mi Doom Breaker.

Poza tym Tower of Gods w końcu po 524 rozdziałach odkrywa jedną z najpotężniejszych postaci w całej wieży - głowę rodziny i jednego z założycieli.

Polecam wszystkim Tower of God! Dzięki ToG poznałem SL, i choć SL jest świetny to ToG historią i wykreowanym światem nie ma sobie równych wśród przynajmniej tych Webtoonsów, które znam (Noblesse, unOrdinary, Solo Leveling, The Advanced Player of the Tutorial Tower, BlackSun, Demon Rush, Doom Breaker, Sweet Home).

#manhwa #manga #sololeveling #towerofgod #doombreaker #noblesse #unordinary #theadvancedplayerofthetutorialtower
Hektorrr - Solo Leveling dobiegło końca w ubiegłą środę. Wspaniała to była przygoda, ...

źródło: comment_16411801629IIWKUTSVzwWQwy1BlQsfS.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hektorrr: ciekawi mnie w którym momencie ToG obecnie jesteśmy, miejsca na więcej plot twistow jest mnóstwo, a trochę boje się że przez problemy zdrowotne autora może się to jeszcze sporo przeciągnąć
@sooz: Nie byłbym zaskoczony gdyby to nie była nawet połowa.
Trochę SIU przeciąga niektóre wątki. Zwłaszcza pociąg i teraz jeszcze odbijanie mistrza i historię z Yamą i Yasratchą.

Ale pojawienie się głowy rodziny w końcu może powywraca trochę w historii.
@Hektorrr: Akurat to trzeba przyznać SIU, że stworzył strasznie rozbudowany świat. Hype się tylko zwiększa jak człowiek odkryje jego poprzednie prace związane z Talse Uzer Story i zacznie czytać jego bloga, skąd można wyczytać dodatkowe informacje do każdego chaptera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak apropos dobrych historii za kilka tygodni będzie start ostatniego sezonu manhwy The Breaker.