Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Minieri: Chajzer gdzieś mówił o sytuacji z tego programu, że jakiś koleś między poznaniem pytań a nagraniem zdradził żonę i przyznał to w programie, co dla wszystkich było szokiem, bo odpowiedzi chyba też już były znane wcześniej i on przy tym pytaniu zmienił na tak xD IQ 200
Mogłem coś pomieszać, ale sens zachowany. Mówił to u Stanowskiego albo Paczesia.
@Minieri: Ja pamietam odcinek tego jak taka patologiczna rodina przylazłą i na pytanie czy mąz cie bije typ nacisnął przysk ze poja pytanie xD a p[otem odpadla na pytaniu czy go kocha a ona powiedziała ze nie i było fałsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ReggieNoble jak na 57-latkę wygląda ok, ale proszę cie.... mamę pszukasz, tatę oszukasz, życie nie oszukasz.
Ona ma juz prawie 60 lat.

(Tak... tez mi sie wydawało, ze niedawno skonczyła 50, ale to już bylo 7 lat temu)

Znasz jej wizerunek z retuszowanych zdjęć i starych filmów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minieri: @szuleer: co w tym złego? Chcieć, a zrobić to dwie różne rzeczy. Nie wierzę że są na świecie małżeństwa, w których partnerzy nie mają podobnych fantazji seksualnych. Nie oznacza to od razu, że trzeba je spełniać.
W sumie jaką tu żenada, ty co byś odpowiedział na podobne pytanie? Np. czy

chciałbyś zrobić to z Moniką Belluci na włoskiej plaży przy zachodzie słońca?


@szuleer: Różnica w tych pytaniach jest spora, Monica Bellucci to konkretna osoba i na tak zadane pytanie można odpowiedzieć tak lub nie, nie będzie w tym nic żenującego, bo komuś może się faktycznie Bellucci podobać.
Jeśli jednak zapytałbyś "czy chciałbyś zrobić to z włoszką na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mave: same fantazje o jakiejś konkretnej osobie to nic złego, ale według mnie chęć kochania się z kimś bez względu na to jak wygląda, kim jest, tylko dlatego że jest Latynosem, to już nie jest normalne, to jakież zboczenie.

@voot: różne ludzie mają zboczenia, przy wszystkich zboczeniach świata, chęć ruchania się z latynosem w samochodzie to jakaś niska półka akurat xD
@Mave: No nie wiem, dla mnie to jest jakieś dziwne, jeszcze rozumiem, że komuś może się podobać latynoska uroda, to w sumie zrozumiałe bo większości podobają się egzotyczne urody, ale to że ktoś lubi jakąś karnację to zupełnie coś innego niż chęć ruchania się ze wszystkimi Latynosami :D

Masz jednak rację, że zboczenia są różne i to co dla mnie jest dziwne, dla innego może być normalne :)
Bo jakikolwiek facet na pytanie o seks z latynoską w aucie szczerze odpowiedziałby "nie" i byłaby to prawda. xD Nie marnujcie tagu


@Krzewka: pytanie jest nieprecyzyjne. Z brzydką bym nie chciał a ty?