Wpis z mikrobloga

@Minieri: plot twist: jej mąż ma merca w wersji long z przyciemnianymi szybami i jest latynosem chadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie jaką tu żenada, ty co byś odpowiedział na podobne pytanie? Np. czy
chciałbyś zrobić to z Moniką Belluci na włoskiej plaży przy zachodzie słońca?
W sumie być w małżeństwie i tak powiedzieć to słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szuleer:

chciałbyś zrobić to z Moniką Belluci na włoskiej plaży przy zachodzie słońca?


Jeszcze jak! Różnica jest taka że jestem singlem i nie przyznaję się do nawet fantazyjnej zdrady.

A z Mocicą Bellucci trafiłeś w 10 jeśli chodzi o mój gust. Dla mnie to jest ideał kobiety jeśli mowa o urodzie. Absolutny TOP.
  • Odpowiedz
@Minieri: No ale co tu się przyznawać, kobieta chce to zrobić i musiała powiedzieć, że tak bo inaczej by odpadła. Myślisz, że można przestać czegoś chcieć, bo ja nie wiem. Samo pytanie w programie powstało żeby było oburzenie i cringe. Ciekawe by było życie gdyby każdy miał taki wykrywacz kłamstw, czy pomyślnie o zdradzie to już zdrada? Chyba nie byłoby małżeństw wtedy :D
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Oczywiście że bym chciał, ale na pewno za żadne pieniądze bym tego nie powiedział w telewizji. Tak, jestem hipokrytą, do tego akurat mogę się przyhznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Minieri: No rzeczywiście. Bo jakikolwiek facet na pytanie o seks z latynoską w aucie szczerze odpowiedziałby "nie" i byłaby to prawda. xD Nie marnujcie tagu #p0lka.
  • Odpowiedz
@Krzewka: Za kogo ty mnie masz? Ja żadnej swojej dziewczyny nigdy nie zdradziłem. A że widziałem w telewizji czy teledyskach w necie jakieś laski? Pls, znajdż gościa który nie ogląda dup w necie xD
  • Odpowiedz