Wpis z mikrobloga

@Rabusek: pięknie. Mam wrażenie, że aktywność policji się wzmaga, bo na mojej dzielnicy widzę patrol szukający pieniążków już 2 dzień z rzędu. A kiedyś to była bardzo bezpieczna dzielnica - policji się nie widywało. Albo jakiemuś sąsiadowi coś się odkleiło i zamiast jak człowiek poprosić o przeparkowanie to wydzwania na policję.
@Rabusek: Yanosik to fajna sprawa, ale ja nie wiem jak ludzie z niego korzystają, albo jak to działa dokładnie. Kawałek S8 po Warszawie, nie ma po drodze kolizji, patroli, a przez kilka-kilkanaście km mam przynajmniej z 10 powiadomień o różnych rzeczach i to często sprzed minuty lub niecałej. I ciągle tylko pik-pik i usuwanie tego.
Wiem, że niektóre powiadomienia dotyczą miejsca, przez które nie przejadę, ale są blisko, no ale jednak
Albo jakiemuś sąsiadowi coś się odkleiło i zamiast jak człowiek poprosić o przeparkowanie to wydzwania na policję.


@r4do5: Jak mnie irytuje takie #!$%@? oderwane od rzeczywistości - stanie jakiś debil, zablokuje przejazd i jak go mam o przeparkowanie poprosić jak go nie ma #!$%@? w samochodzie? Po osiedlu szukać i obdzwaniać wszystkich na domofonie?
@e_m_p: Wiemy czyj samochód należy do kogo i szybciej zapukam do sąsiada niż przyjedzie policja, poza tym mam zasadę, że po prostu nie dzwonię po policję. Zresztą nie zdarzyło mi się, żeby ktoś mnie zastawił tak, żebym nie był w stanie wyjechać. Raz stanąłem równolegle, zgodnie z przepisami ale tak, że jakiemuś dziadkowi zostawiłem może z 15cm (bo chciałem zostawić miejsce dla jeszcze jednego samochodu), przyszedł poprosił, żeby przestawił, bo będzie
Wiemy czyj samochód należy do kogo i szybciej zapukam do sąsiada niż przyjedzie policja


@r4do5: No to gratulacje - ja ci gwarantuję, że taka sytuacja to promil. Ja nie znam wszystkich na swoim piętrze, bo się część rotuje, co tu w ogóle mówić o reszcie niedużego osiedla (250 mieszkań). Tym bardziej, że tak jak teraz, w okresie około świątecznym znaczny procent samochodów to np. goście i to oni najczęściej zasady życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: ale żniwa mają. Dziś jechałem 140km i 2x policja i 2x złapane. Oczywiście Yanosik powiadomil :D myślę czy nie kupić fizycznego urządzenia, opłaca się?
tym że apke musisz włączyć czy coś a urządzenie po zapalniczce z auta się włącza samo


@testovirondepot: czyli te #!$%@?ące zwierzęta wydają hajs na urządzonko które uchroni ich od wydania hajsu na mandaty, zamiast po prostu odpalać darmową apkę w komórce xD
@Plp_: no a dlaczego nie, apke zapomnisz włączyć, Janosik ten podstawowy z abonamentem dożywotnim wyrwałem za 300 za sztukę i wystarczy wpiac w zapalniczkę w samochodzie i zapomnieć, nieważne kto będzie kierował czy dziadek niemający smartfona czy ktokolwiek będzie go ostrzegał o złodziejach z suszarka, ja tym sposobem od 5 lat ponad żadnego mandatu xD 3 latadzien w dzień jezdzone do roboty było 15km w jedną stronę i spowrotem, zgodnie z
@Rabusek: Poprawi się i jest na pewno jest jakaś alternatywa, bo wchodząc do samochodu mamy już odpalone na ekranie. Yanosik strasznie zmula na carplayu. No chyba, że naprawią.
@motyk: tylko frajer placi mandaty za depniecie gazu, niby to 30km to jest nic ale w tych 30km jest 0 km obwodnic a przy ograniczeniach 50/40 srednia predkosc przejazdu 75km/h, zdarzalo sie w 10 min rano zrobic gdy nie bylo kapelusznikow tarasujacych droge, oszczednosc czasu i pieniedzy znaczna, bo polowe krocej sie jedzie i nie jak frajer 50km/h ale 80-90 na tempomacie elegancko palac polowe tego co kapelusznicy
  • 0
@testovirondepot Przestaniesz kiedy bedziesz mial wypadek i prokurator bedzie zadawał niewygodne pytania. Potem w wiezieniu wielu uczy sie pokory i z frajerów zmienia sie w normalnych ludzi.
  • 0
@testovirondepot Naprawde myslisz, ze oc gwarantuje ci brak odpowiedzialności za spowodowanie wypadku? Myslisz, ze tylko pijani ida do widzenia? Jechac 80 km/h to juz jest rażące naruszenie. Wypadniesz na śliskiej drodze, zabijesz kogos i podasz numer polisy oc i pojdzissz do domu?
Wypadniesz na śliskiej drodze, zabijesz kogos i podasz numer polisy oc i pojdzissz do domu?


@motyk: dokladnie tak, kilka przypadkow takich wsrod znajomych bylo, jeden jeszcze dostal naprawe auta na koszt gminy czy tam powiatu bo papuga papier wystosowal ze drogi nie utrzymywali dostatecznie xD
  • 0
@testovirondepot Jednak moje pierwsze wrażenie nie było mylne. Jesteś strasznie głupi i Dziecinny. Jak ktoś przez przypadek zabije ci matkę, żonę albo dziecko to też poda numer OC i powie dzięki. Niestety tak nie działa to.
Ogólnie może zmień znajomych z grą tylko twoich spowodowały Śmiertelny wypadek. A może po prostu skończ #!$%@?ć głupoty ;)
@motyk: w sumie o smiertelnych nie doczytalem, ale bylo potracenie zula w nocy lecac predkoscia przelotowa, wjazd w przystanek i jakas typiarka dostala szklem, kasowane znaki xD no i sie nie konczylo na podaniu numeru oc - bylo jeszcze dmuchanie u psiarskich i papier z sadu na ktory sie odpowiadalo ze sie chce odszkodowanie za ta akcje jeszcze, takie zycie