Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mickpl: jara cię to? Wzięli to wzięli, kilka miesięcy płacili mniej niż ci co wezmą teraz. Boże, tacy jak ty to buraki ze słomą w butach.
  • Odpowiedz
@Thexil: Jeżeli Cię stać na spłatę długu w pięć lat to ja bym się nie zastanawiał.
Wibor wzrośnie. Wzrośnie powyżej 5% (przez dwu cyfrowa inflację w 2022)
  • Odpowiedz
  • 33
@Janusz_z_Rivii No jestem wśród tych 330k osób. Szukaliśmy i tak długo mieszkania, trafiło się takie w idealnej dla nas lokalizacji, z fajnym rozkładem i w atrakcyjnej cenie. Podwyżki stóp byliśmy jak najbardziej świadomi a przez ostatni rok analogiczne mieszkania zdrożały o 15-20 %. To na co mieliśmy czekać?
  • Odpowiedz
@mickpl: odwieczna beka z ciebie xD
Moja rata przy bardzo, bardzo, ale to bardzo #!$%@? prognozach sięgnie do 1000 zł.
Aktualnie płacę 40% tej najwyższej przewidywanej raty. Czyli ogółem ratę, mam jak za połowę pokoju, a spłacam swoje mieszkanie, a nie Janusza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fiman: szlag mnie trafia jak tacy specjaliści jak ty nazywają ludzi debilami. Banki to instytucje przez lata promowane jako instytucje zaufania publicznego, ci ludzie to nie debile ale naiwniacy i trudno mieć do nich pretensję. Należy mieć żal do rządu, który pozwolił na to, że istnieje poważne ryzyko destabilizacji całego rynku finansowego, chociaż jest w Europie zakaz takich praktyk
Jednak nasze rządy od lat wprowadzają kretyńskie unijne przepisy, zamiast zająć
  • Odpowiedz