Wpis z mikrobloga

  • 183
Elo. Założyłam #zrzutka na Azyl Kurza Łapka, jest to azyl dla drobiu. https://zrzutka.pl/z/kurzalapka Może chcecie coś dorzucić, żeby zacząć nowy rok z dobrym uczynkiem. Dziękuję.
Tagi z czarnych list #zbiorka #pomagajzwykopem #pomoc #zebractwo i #pokazptaka #weganizm #wegetarianizm #kury #drob ()
Pobierz iniacz - Elo. Założyłam #zrzutka na Azyl Kurza Łapka, jest to azyl dla drobiu. https:...
źródło: comment_1641116390n1K8HMoWLyJ679c1UdNgnK.jpg
  • 64
@iniacz: przez takie zrzutki i działania organizacje które wspierają zwierzęta robią dwa kroki wstecz. To jest głośne mówienie - jesteśmy debilami.

Zamiast skupić się na czymś konkretnym, edukacji o mięsie, ogarnianiu zamęczania zwierząt, to robią takie osoby zbiórki dla starego drobiu i wystawiają nie tylko siebie, ale i mnie, który o prawa zwierząt walczy, na śmieszność.

W przypadku kur, istnienie takiego azylu, to żart maniaka. Znęcanie się nad zwierzętami podszyte egoistycznymi
ludzie którzy nigdy nie nawiązali ze zwierzęciem (tak, nawet z kurą) takiej więzi by to zrozumieć - dupa cicho.


@Perkotka: miałem wiele zwierząt i nawiązywałem z nimi więzi i śmieszy mnie ten azyl. Ale nie moja sprawa, skoro jest finansowany ze zrzutki, a nie podatków ¯\_(ツ)_/¯

Tak samo gdyby nie uwarunkowania kulturowe to nie widziałbyś problemu w jedzeniu psów i innych "niejadalnych" zwierzaków :d


@Hampter: nawet nie wiesz jak mi
@ToksycznySocjopata: jest to kontrowersyjna postawa, ale myślę tak samo XD może nie jest mi jakoś mega przykro z tego powodu, ale gdyby była opcja to bym zjadła.

Przecież nikt by nie zabierał ich ludziom z domów i nie robił z nich kotletów.


Dokładnie. Chociaż różne rzeczy działy się w przydrożnych barach w latach 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może nie jest mi jakoś mega przykro z tego powodu, ale gdyby była opcja to bym zjadła.


@Hampter: gdzieś czytałem, że w niektórych regionach Szwajcarii jedzą koty, jeżeli to prawda, to chyba najłatwiejsza sposób na poszerzenie kulinarnych horyzontów w tę stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leszcz_Bagienny też uważam że najpierw powinniśmy ratować ludzi, ale to nie jest takie oczywiste bo zbiórki z piskami czy kotami czasem mają więcej niż ludzie. Jeśli ktoś chce pomagać a drugi chce to wspomóc nie widzę problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurna ludzie obrzydliwi jesteście. Ktoś robi coś dobrego z własnej inicjatywy, nikogo nie zmusza do płacenia, a wy macie problem bo robi coś pozytywnego. Nie wiem, kilka uratowanych kur sprawia, że ktoś wam mięso z talerza kradnie? Ha tfu na was. Żyjcie sobie w szarym depresyjnym świecie, do tego się nadajecie jedynie najwyraźniej
Elo. Założyłam #zrzutka na Azyl Kurza Łapka, jest to azyl dla drobiu.


@iniacz: co to jest?

każdy zasługuje na szczęście i miłość, a ludzie którzy nigdy nie nawiązali ze zwierzęciem (tak, nawet z kurą) takiej więzi by to zrozumieć - dupa cicho.


@Perkotka: ciekawe czy zwierzeta tak by o tobie tez myslaly w jakims buszu xd

Dobra zaburzony psychicznie wychodku już się tak nie denerwuj i idź oglądać swoją piłeczkę dla ułomnych.


@romek898: A ty dalej bij konia do azylu dla drobiu. Drobiu, który ma dwa zwoje mózgowe na krzyż i może przeżyć bez głowy i był nawet już taki przypadek w historii. Nijak to się ma do np. psów, które mają świadomość kilkuletniego dziecka. No ale takie barany jak ty, zamiast ukrócić cierpienie takiej kury, poprzez