Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Phyrexia: zmienia i to bardzo. Facet idzie do pracy żeby zarobić kasę dla rodziny. Jeśli siedzi tam żeby nie siedzieć z rodziną to jest idiotą który popełnił kilka błędów życiowych.

Podam przypadek u mnie. Miałem awanturę o to że nie dostałem wolnego 3 dni z dnia na dzień, bo moja narzeczona chciała mi zrobić wypad niespodziankę...

Miałem dogryzanie o to że nie przychodzę do niej w pracy a na pewno nie
@ArniHell:

Miałem awanturę o to że nie dostałem wolnego 3 dni z dnia na dzień, bo moja narzeczona chciała mi zrobić wypad niespodziankę...


Coś lekko ci przychodzi wyzywanie innych od idiotów skoro sam jesteś gościem który oświadczył się idiotce

Jeśli siedzi tam żeby nie siedzieć z rodziną to jest idiotą który popełnił kilka błędów życiowych.


Bez przesady, wystarczy mieć dzieci i jesteś w stanie permanentnego przemęczenia, świat nie jest czarno biały,
@Phyrexia: i oczywiście zawsze trzeba podkreślić "z drugiej strony..." jakby to było prawdopodobniejsze xD. Co uraził Op menem? Cóż, zawsze to facet robi coś #!$%@? xDDD. Nie moja droga fanko lewicowego rycia beretu i partii Razem - kobiety bardziej kierują się emocjami i dlatego częściej mają pretensje o pierdoły, oraz chore wymagania. No, ale przecież facet to frajer bo nadgodziny #!$%@? xD. Jak kobieta się frajerzy i #!$%@? nadgodziny to pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: do oświadczył było można powiedzieć że dobrze później się zaczęło psuć i już nie jesteśmy ze sobą. Nawet jak było źle to nigdy nie wolałem pracy od domu.

Zgadzam się z tym w 100% że trzeba myśleć o drugiej osobie. Dlatego siedzenie w pracy tylko po to żeby nie siedzieć w domu jest bez sensu. Trzeba to rozdzielić w związku i tyle ale nie robić awantury o to że ktoś
Owszem zdarzają się, tyle że kobiety swoje potrzeby mają na pierwszym miejscu, a wydaje im się, że pierwszorzędnymi potrzebami mężczyzn powinno być spełnianie ich potrzeb. W związkach rzadko jest coś takiego jak kompromis


@LubieChleb: Oj, mógłbyś się zdziwić. Jest masa roszczeniowych kobiet, ale jest też dużo tych, które dbają także o partnera i jego dobro. Ba, w przypadku opisanym przez @Phyrexia to właśnie facet zdaje się myśleć głównie o swoich potrzebach,
@addendum: Ale to piękny komentarz jest (ʘʘ) Mam nadzieję, że gdzieś tam jest jakiś facet, który myśli w ten sposób bo również tak myślę i zbuduję z nim szczęśliwy związek (tak, związek się buduje a nie że baba jest to ma siedzieć i nie marudzić a ja dalej robię swoje jak wielu tu uważa) eh.
Facet idzie do pracy żeby zarobić kasę dla rodziny.


@ArniHell: Ale nadal większość mężczyzn będzie wyśmiewać feministyczne działania ku równości. Czyż to nie jest smutne, że mężczyźni nadal z własnej woli stawiają się na takiej pozycji zamiast budować związki na partnerskim podziale obowiązków? Przecież to patologia bronić dawania się wykorzystywać w pracy do robienia nadgodzin przedstawiając to jako cnotę męską.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Phyrexia: smutne ale większość facetów tak działa bo kobiety tego od nas oczekują. To my mamy być tymi którzy zarobią kasę, zrobią coś w domu i jeszcze dobrze by było żeby była siła na jakiś wypad do kina albo restauracji. Dlatego trzeba doceniać to jak partnerka/partner cię w czymś wyręcza albo pomaga lub nawet najzwyczajniej w świecie rozumie że chcesz siedzieć po cichu xD