Wpis z mikrobloga

Imo jak tak dalej pójdzie to KS się #!$%@?. Stanowski w końcu pójdzie na swoje, robi tam 65% wyświetleń i tym samym #!$%@? na innych. Borek pójdzie w Telewizje po raz kolejny. Smokowski dzban się przestraszy i poleci do Polsatu, bo sam nie jest w stanie robić contentu na zarabianie w YT gdyż jest drętwy. Zostanie Pol który zostanie ze swoim kanałem na YT

#kanalsportowy
  • 14
@softparadise: Pieniądze łączą ludzi ale wyświetlenia zaczęły spadać, nie ma żadnego programu nie będącego o piłce nożnej który robiłby jakiekolwiek sensowne wyświetlenia. Nawet hejt parki bez stanowskiego lub sensownego gościa czasami nie wbijają 100k. Dzwoniący liżą dupę, jakość na wyjazdach jest fatalna co pokazało zebranie zarządu, zebrania zarządu które kiedyś były perełkami teraz są nudą i gadaniem o tym jak zajebiście sawicki prowadzi. Mnie osobiście irytuje fakt że nie mam po
@Kevin1337: jeśli chodzi o miesięczne wyświetlenia to zgadzam się że stoją dobrze, bardziej mam na myśli że algorytm przestaje ich trochę lubić, rzadziej karta na czasie ( zebrania zarządu zawsze lądowały na czasie a obecne leży na 500k wyświetleń ), grudzień mieli naprawdę mocny. Sousa, Wojewódzki a będąc szczerym dopiero od września widać spadek jakości i zmiany które mi się nie podobają na KS. Widać to też na wykopie, rzadko po
@lukasz-lux: oj ludzie, ale przesadzacie.. ten kanał będzie tylko rósł. CHYBA, że się potkną o własne nogi co jest najbardziej prawdopodobne. Jestem pewien, że rozrosną się w stronę niesportową, będzie może ten program z rożkiem, albo smokowski zrobi coś o muzyce etc. Będą napędzać ich różne sytuacje, które się same wydarzą, typu odejście Sousy - po ten informacji każdy chciał zobaczyć co powie np Borek. Ale zgodzę się, że jak myślę
@budep: @Tymiec1337: @lukasz-lux:
Ten Kanał dla mnie to od zawsze był KS - Kanał Stanowski ( jedyne rzeczy, które tam oglądałem to Stanowisko, Dziennikarskie 0, Mazurka ze Stanowskim, i Hejt Parki, o ile gość mnie interesuje , które btw też wymyślił Stanowski). A te hejt parki to też z nich tylko nazwa została, bo od dawna jest to po prostu Q&A z gościem. Pomysł był świetny, tak powinno to