Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Możesz w nich defacto wymienić każdą śrubkę. KA jest praktycznie z niezmiennym mechanizmem od kilkudziesięciu lat. To jest sprzęt na resztę życia. Ale do okazyjnego gotowania to spokojnie styka taki za 400 zł z Allegro, tylko zwróć uwagę na to żeby była metalowa przekładnia. Są takie z jednej fabryki tylko z różnymi naklejkami np. Koliber, Kerch czy Ravanson. Też myślałem że to straszne gówno i trzeba składać na KA, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: dzięki za podsumowanie.
Kwota tutaj nie jest jakimś decydującym czynnikiem, raczej jest na 3 miejscu za jakością i trwałością.
Jeżeli byłoby uzasadnione to mieć w domu to nie będę się długo zastanawiał, ale jeżeli tę samą robotę zrobi mi taki za 1k no to też nie będę wydawał tylko dla wydania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Jak kwota ma mniejsze znaczenie to bym się pewnie nie zastanawiał i wziął coś z wyższej półki. Natomiast może wystarczy Ci Bosch Mum. Też ma bardzo dobre opinie a jednak jest trochę tańszy od konkurentów. Sam bym kupił pewnie z tych wszystkich Kenwooda bo najbardziej mi design odpowiada, natomiast taki wydatek w moim przypadku byłby mocno nieuzasadniony. Ciasta słodkie piekę 2 razy w roku, a tak to tylko pizza i