Wpis z mikrobloga

  • 361
Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie do 1000 spustów i... wczoraj przed północą jej się to udało! Od początku ściągnęła sobie aplikacje i liczyła. Możecie nie wierzyć, możecie #!$%@?ć, że fake, ale tym postem chciałbym udowodnić Wam, że życie po ślubie może być zajebiste, a kobieta nie zmienia się w zimną sukę, której wszystko przeszkadza i ciągle boli głowa. Wszystko jest zajebiste, pod warunkiem, że traficie na tą jedyną :D Ja miałem farta, a żona to randka z Tindera ;) Także w 2022 roku życzymy Wam, żebyście trafili na swoje drugie połówki i cieszyli się sobą!

A teraz trochę ciekawostek:
- Podczas jednego spustu facet produkuje od 4 do 7 ml spermy. Biorąc średnią jest to 5,5ml spermy.
- 1000 spustów daje nam 5500ml - 5,5l spermy.
- Badania dowodzą, że sperma może poprawiać humor kobietom oraz w pewnym stopniu zastąpić leki antydepresyjne - żona mówi, że true ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Alergia na spermę dotyka około 12 procent populacji kobiet na całym świecie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
ketraBik - Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie d...

źródło: comment_1641073075rp2AQp1j4H42qMsiIsqoit.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
To nie jest wykonalne choćby z powodu zdarcia naskórka. A wykopki się łapią na baita


@FLAC: Jedynym wykopkiem w tym wątku jesteś ty. Bardzo lubisz wypowiadać się w tematach, o których nie masz pojęcia - widzę to już któryś raz - i rzucać swoje osądy bazujące na chłopskim rozumie. Bardzo typowe dla pewnej grupy, niech zgadnę, poglądy mocno na prawo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ketraBik: Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na początku były dni, że spuszczałem się od 2 do 5 razy. Czasami raz, czasami cztery. Wiem, że ta średnia wygląda dość niewiarygodnie, ale tak to u nas wyglądało po prostu.

@ketraBik: Widać, że typowy gość do tego challengu nie ogarnia prostej matematyki.
1000/365 dni w roku daje liczbę 2,73 co prowadzi do tego, że w ciągu każdych dwóch dni musisz się spuścić 5 razy.
Czyli jak teraz w któryś dzień
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A ile masz lat? Co znaczy znacznie doświadczony? Podyskutujmy :)


@ketraBik: wolę nie tak otwarcie ale zarówno wiekiem jak i (na 100%) ilością partnerek. I nie odpowiedziałeś, podobała mi się co druga na maksa, tak samo ja im.
  • Odpowiedz
Badania dowodzą, że sperma może poprawiać humor kobietom oraz w pewnym stopniu zastąpić leki antydepresyjne - żona mówi, że true ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ketraBik: czyli można powiedzieć że ratujemy życie naszym różowym paskom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@NoMercyIncluded

ale przy zachowaniu zdrowego stylu życia wciąż wykonalne, mając odpowiednią partnerkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dokładnie o to chodzi! :) Mając odpowiednią partnerkę można wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@bachus ale pisałem przecież w komentarzach, że to prawda, wziąłem średnią z neta, ale obiektywnie patrząc z każdym kolejnym spustem w ciągu dnia tej spermy było mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Minusem seksu kilka razy dziennie jest, że kobieta musi ciągle chodzić w majtasach z wkładką i może załapać od tego jakieś infekcje przez brak wietrzenia. No bo nie pójdzie przecież do pracy ze świeżo zalaną cipką.


@lunga: ale ona to piła!
  • Odpowiedz
@ketraBik: chyba tylko przegrywy z wykopu moga w to uwierzyć xD albo op ma smutne zycie i poza partnerką nie ma nic innego do roboty. Bo jakby doliczyć czas potrzebny na pracę, rozgrywki, wyjazdy, choroby, wyjscia z domu itd. to ni #!$%@? nie da rady sie bzykac srednio prawie 3 razy dziennie.
  • Odpowiedz