Wpis z mikrobloga

Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie do 1000 spustów i... wczoraj przed północą jej się to udało! Od początku ściągnęła sobie aplikacje i liczyła. Możecie nie wierzyć, możecie #!$%@?ć, że fake, ale tym postem chciałbym udowodnić Wam, że życie po ślubie może być zajebiste, a kobieta nie zmienia się w zimną sukę, której wszystko przeszkadza i ciągle boli głowa. Wszystko jest zajebiste, pod warunkiem, że traficie na tą jedyną :D Ja miałem farta, a żona to randka z Tindera ;) Także w 2022 roku życzymy Wam, żebyście trafili na swoje drugie połówki i cieszyli się sobą!

A teraz trochę ciekawostek:
- Podczas jednego spustu facet produkuje od 4 do 7 ml spermy. Biorąc średnią jest to 5,5ml spermy.
- 1000 spustów daje nam 5500ml - 5,5l spermy.
- Badania dowodzą, że sperma może poprawiać humor kobietom oraz w pewnym stopniu zastąpić leki antydepresyjne - żona mówi, że true ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Alergia na spermę dotyka około 12 procent populacji kobiet na całym świecie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
Pobierz ketraBik - Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie d...
źródło: comment_1641073075rp2AQp1j4H42qMsiIsqoit.jpg
  • 149
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@ketraBik: 500 spustów w ciągu roku to i tak bardzo dobry wynik, ale ten 1000 to jak dla mnie awykonalne. Koledzy wyżej przytoczyli solidne argumenty. Dodam tylko, że organizm potrzebuje czasu na regenerację, tak samo po treningu jak i po seksie. Nie dałbyś rady po prostu robić to tyle razy dziennie bez zmęczenia swojego lub "instrumentu"...
@ketraBik: to na przyszłość- do lodówki/zamrażarki. Przecież nie będziecie tego pić :P

Chociaż pamiętam jakąś relację z jednej z tych fajnych książek Mastertona o seksie, gdzie para sobie zbierała do słoika, trzymali w lodówce, a jak już się uzbierało, to pani sobie to podgrzewała do ok. 38 st. C. i się tym smarowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Peter_Mountain Jest to trafny argument z tym zmęczeniem materiału. Co zauważyłem, im więcej się spuszczałem tym mniej spermy produkowałem i tu się z tym zgodzę. Tak samo było z dochodzeniem. Pierwszy normalnie, jeśli było kilka godzin przerwy również. Ale kilka pod rząd to każdy kolejny przychodził dłużej.
@NieBendePrasowac Czy ego podbudowane? W sumie to nie. Wiem, co myśli o mnie moja żona i to tylko podbudowuje moje ego. Nie potrzebuję do tego internetu. A ten wpis jak na razie tworzy bardzo fajną dyskusję i w sumie też o to nam chodziło.

Co do rozmiaru to mam na to pewną myśl. Żyjemy w takich czasach, że jesteśmy atakowani seksem zewsząd. Reklamy, tv, insta, vikop itp. Szybkie numerki, ons, co weekend
@ketraBik: Wiem, że fizycznie to możliwe, szczególnie w Waszym wieku, ale osobiście ciężko mi uwierzyć. Nawet jeśli to prawda to co Wy kurła życia nie macie, że się tylko gzicie? xD Ja mam z żoną tak rozbite kalendarze i dni pracy/szkoły, że okazja żeby spędzić ze sobą trochę jakościowego czasu zdarza się góra raz-dwa na tydzień. Wtedy i tak nie zawsze się chce i ma siłę na coś więcej poza przytuleniem,
@Stashqo Czy ja wiem xD Wszystko wychodzi u nas dosyć naturalnie, lubimy szybkie numerki w różnych miejscach. Co do wspólnego czasu - mamy bardzo podobne kalendarze 8-16 praca, potem dom. Nikt nigdy nie działał na mnie tak jak ona, tak samo ja na nią. Co do okresu, co to za marynarz co po morzu czerwonym nie pływa ( ͡º ͜ʖ͡º) I uprzedzając pytania, nie, nie brzydzi nas