Wpis z mikrobloga

@bakter: gratulacje, takie czyny się chwali :)

ps. ja kiedyś też oddałem portfel gdzie co prawda niebyło pieniędzy ale cała masa dokumentów typu dowód osobisty, karty kredytowe, prawo jazdy a typ dał mi tyskie i nawet jakoś szczególnie się nie cieszył xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bakter: szanuję, ja kilka dni temu zostawiłem portfel w pociągu jak wracałem po świętach, gość do mnie napisał godzinę później na messengerze, że znalazł na siedzeniu. Niczego nie ubyło, a znaleźnego przyjąć nie chciał ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olo-321: Bo zawozisz jeszcze ludziom po frajersku telefon, to nie sa wdzieczni bo nie musza "zasluzyc", by naprawic swoje bledy. Maja juz ciepla dupe i #!$%@? xd Nagrody daje sie z takiej paniki i strachu, ze uratowales kogos od przypalu.
@bakter: ja kiedyś znalazłem nowiuśką nokie (chyba z 5 numerów było )na uczelni , pamiętam że dostałem 40 zł które skonsumowaliśmy po godzince z kumplami na mieszkaniu :). rok poźniej "zgubiłem" portfel, telefon i klucze ( leżały złożone pod klatką,chyba mi przeszkadzały w słowianskim przykucu) wszystko wróciło do mnie po 10 godzinach. nie ma co sie łasić na 5 dolców , jak szczescie ma do Ciebie trafić to i tak Cię
@pies_ogrodnika: kurła właśnie jakieś to słabe. Jak się postawie w sytuacji że ktoś chciałby mi oddać telefon to zapier....... bym na rzęsach z dobrą łychą w zębach . Kiedyś Żona zgubiła portfel, miała w nim dowód prawko i 150zl. Kazałem jej jechać i dać gościowi te 150ktore miała - zaoszczędziła defacto czas i kasę na wyrabianie dokumentów . Nie wiem co ze mną nie tak ;)
@bakter: raz pod marketem zgubiłem portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami, i 950 zł dla mechanika, jak się wróciłem po 5 minutach to do sklepu odniosła go już jakaś dziewczyna.
Wcisnąłem jej 50 zł bo tylko tyle zgodziła się wziąć
@bakter: ja to bym się cieszył jakby mi dokumenty oddali bez kasy. nie raz jak szukam portfela myślę że trzebqa było zostawić kartkę bierz wszystko ale odeślij papiery. szanuję bo mało jest uczciwości na tym świecie sam nie wiem co bym zrobił mam nadzieję że kiedyś się sprawdzę bo każdy może sobie myśleć że jest bohaterem dopóki nie przejdzie testu
@bakter: jesteś z inpostu i liczysz, że dzięki portfelowi szwagra dostaniesz od brzuski premie? ha-tfu inpostowi który nie potrafi paczki dostarczyć do wybranego paczkomatu i w ramach przeprosin umieszcza go 20 km dalej