Wpis z mikrobloga

@bakter kraść to miliony. XD ja kiedyś znalazłem portfel na stoku i na dole w kolejce wychodzę i krzyczę kto zgubił portfel xD ale zawsze trochę się boję, że znajdę portfel bez kasy, bo ktoś przede mną wyjął albo właściciel by chciał mnie naciągnąć.
Mirki znalazłem wczoraj portfel z 900zl i dokumentami, dziś trafił do właściciela z całą zawartością, czuję się dobrze po takim uczynku.

Właściciel zostawił 100na kawkę bo akurat jestem w restauracji ¯_(ツ)_/¯


@bakter: Tak naprawdę to za dużo ci nie dał. 10% należy ci się w takiej sytuacji jak psu buda (zgodnie z prawem) więc dostałeś faktycznie od niego 10zł. Powiedziałbym że na kawę ale bardziej espresso.
@bakter: niczego sie bardziej nie boje w zyciu, jak tego ze znajde znow czyiś portfel xd raz znalazlam, trochę hajsow, rzucilam info na lokalna grupe, przyjechal pan, zdjecie z dokumentow sie zgaxza inne rzeczy, wszystko git. daje mu portfel on otwiera, mysle se będzie jakies znalezne, mily gest, choc totalnie na to nie liczylam xd w sekunde pan przestal sie usmiechac, robiac afere ze brakuje rowno 1k. afera trwala dlugo, ja
@bakter: szanuje mocno. Ja w zeszłym roku zgubiłem portfel, udało się odnaleźć dzięki fb. Znalazł jakiś gowniak i w podzięce tez chciałem zostawić 100 (miałem tam Ok 40 zł w gotowce + karty, dowód itp).
Umówiłem się z rodzicem ze przyjadę odebrać a matka gowniaka mówi ze on sobie wziął te 40 zł na lody i jakieś tam rzeczy.
Jako ze 100 miałem przygotowaną to dałem w podzięce bez pomyslunku, a
@bigdabro koledzy kiedyś znaleźli jakiejś babuszki portfel i było w środku 100zł, więc rozmienili po 50zł bo chcieli na kratę browca to zrobiła aferę na całą klatkę, że w środku bylo 100zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bakter: kiedyś znalazłem telefon - oddałem, ale wcześniej zażądałem 10% znaleźnego, bo przecież nie będę się fatygować przez czyjeś gapiostwo. Facet przyszedł z kasą na umówione miejsce i temat zamknięty. Dziś wiem, że byłem głupi i mogłem sobie narobić tym tylko problemów. Takie przedmioty omija się jak śmierdzące gówno. Ostatnie o czym bym myślał teraz to szukanie właściciela ¯\_(ツ)_/¯
@bakter: jak z gotówką to chyba ok, ale bez gotówki nie oddawałbym osobiście, bo jest szansa, że ktoś już opędzlował z kasy (i to być może była kradzież o której właściciel wie, a nie zguba) i wyrzucił i będzie na mnie( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bakter: #!$%@? u mnie w rodzinie była podobna sytuacja.
Tylko, że właściciel oskarżył o kradzież kasy bo w portfelu niby były pieniądze a mój braciak znalazł portfel z dokumentami tylko.