Wpis z mikrobloga

@bakter: Trochę strach w ogóle portfel oddawać, trafisz na jakiego dzbana i jeszcze będzie próbował Ci wmówić ze zamiast 900 było 3k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bakter: Ja kiedyś odniosłem portfel znaleziony na dyskotece, żona właściciela się wtedy dowiedziała ze jej chłop balował w klubie ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie była zadowolona
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Katiee niby tak ale zadzwoniłem wczoraj na fb, że mam jego portfel z zawartością i tyle. Zresztą miałem wielu świadków, byki nas z 20 osob ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bakter: żona znalazła samsunga s20 ultra 5g przed marketem w NL, mąż zadzwonił i stawił się po odbiór dając w zamian 2.5kg mix orzechów (miał chyba swój sklepik) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A mnie to #!$%@?. Nie było roku żebym czegoś nie znalazł - i zawsze po frajersku.
Np
Znalazłem portfel, 4stowy , dowód, prawko, dowod rej Lexus , itp. nie moglem namierzyć kobiety w necie. Zadzwoniłem na wizytówkę fryzjera - zdradzili jej nr tel. Zadzwoniłem nie wiedziała babka że zgubiła. Poprosiła czy mogę jej podrzucić bo do wieczora siedzi w pracy, myślę ok mam po drodze. #!$%@? się w korki , jedziemy 20min
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@mentari nie, bardzo dziękowal i był zdziwiony, że są pieniądze. Ogólnie miał mega imprezę, bo całą kurtkę miał ubrudna z błota
  • Odpowiedz
@bakter: 2-3 lata temu znalazłem portfel 2700 pod dużym marketem, nawet go nie widziałem, szedłem z zakupami i w ‚cos’ depnalem, wchodzę do sklepu i widzę spanikowanego chłopa,podchodzę i pytam czy portfela szuka, od razu, chłop ucieszony nawet na piwko nie dał, ale sama satysfakcja, ze mu go oddałem i nic nie wziąłem to wynagrodziła
  • Odpowiedz