Wpis z mikrobloga

#nowylad w praktyce.
Moja Różowa jest bardzo dobrym pracownikiem. Dziś dostała taki prezent na nowy rok 2022.
Szefowa nawet nie patrzyła jej w oczy, dając wypowiedzenie. Bo dostała podwyżkę opłat czynszowych o 3500, a od jutra wiadomo, co morawiecki nam zaplanował. I naprawdę mówiła szczerze, o tych podwyżkach, zusach, podatkach. Jednak to, co od jutra ma nastąpić, to k---a żaden drobny pracodawca tego nie przeżyje.
My w domku już mamy po sylwestrze, różowa płacze, a ja przeglądam olx dział praca. Łzy lecą nam same ciurkiem.
Nie życzę Wam takich tragedii, jaką my przeżywamy dziś.
Trzymajcie się tam, kochani. Wypijcie za nas drobny toast.
#sylwesterzwykopem #pracbaza #bekazpisu #praca #dzialalnoscgospodarcza #krajzdykty #zalesie #konfederacja
ziemniac - #nowylad w praktyce.
Moja Różowa jest bardzo dobrym pracownikiem. Dziś do...

źródło: comment_1640965004j5lDaaEDPK2j1brsJu2B6h.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gruby01: to, że przeciętny zjadacz chleba jest głupszy od buta i nabiera się na takie teksty, to niestety inna sprawa. Pierwszy raz w życiu poważnie się boję tego, co przyniesie nowy rok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ziemniac: trzymajcie się i głowy do góry, ja dwa miesiące temu przechodziłem to samo, teraz po niecałym miesiącu szukania lepsza robota - lepsza kasa, lepsze godziny i wszystko praktycznie bardziej na plus. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i tyle. Upijcie się na sylwestra zamiast płakać i do przodu!
  • Odpowiedz
@laphroig K---a dajcie już spokój z tymi nieruchomościami xd. J-----e i nieruchomości i nieruchomośći. I tak Cię nie będzie stać na swoje mieszkanie i nie p-----l, że już masz bo każdy tak kłamie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ziemniac: daj spokój. Nie ma co ryczeć. Przed końcem okresu wypowiedzenia niech różowa idzie na L4 z powodu deprechy wywołanej utratą pracy. ZUS jej odda za ten j----y nowy ład a ona będzie miała czas na znalezienie czegoś nowego. Głowa do góry i powodzenia, mimo, że jesteście z Torunia ;)
  • Odpowiedz
@ziemniac: Miała umowe na czas okreslony? Bo jak ma sie na nieokreślony to na wypowiedzeniu musi byc powod. Bo jak wypowiedzenie nie z winy różowej to nalezy jej sie odprawa
  • Odpowiedz
@Aura_: miała na czas określony, ale ta szefowa powiedziała mojemu różowemu, że da jej całą wypłatę za styczeń, nawet jak na L4 pójdzie, i zapłaci jej za niewykorzystany urlop. TO jest p------e, że mówi, że nie chce zwolnić, ale musi.
  • Odpowiedz