Wpis z mikrobloga

#nowylad w praktyce.
Moja Różowa jest bardzo dobrym pracownikiem. Dziś dostała taki prezent na nowy rok 2022.
Szefowa nawet nie patrzyła jej w oczy, dając wypowiedzenie. Bo dostała podwyżkę opłat czynszowych o 3500, a od jutra wiadomo, co morawiecki nam zaplanował. I naprawdę mówiła szczerze, o tych podwyżkach, zusach, podatkach. Jednak to, co od jutra ma nastąpić, to #!$%@? żaden drobny pracodawca tego nie przeżyje.
My w domku już mamy po sylwestrze, różowa płacze, a ja przeglądam olx dział praca. Łzy lecą nam same ciurkiem.
Nie życzę Wam takich tragedii, jaką my przeżywamy dziś.
Trzymajcie się tam, kochani. Wypijcie za nas drobny toast.
#sylwesterzwykopem #pracbaza #bekazpisu #praca #dzialalnoscgospodarcza #krajzdykty #zalesie #konfederacja
Pobierz ziemniac - #nowylad w praktyce.
Moja Różowa jest bardzo dobrym pracownikiem. Dziś do...
źródło: comment_1640965004j5lDaaEDPK2j1brsJu2B6h.jpg
  • 124
@ziemniac: no własnie pytam jaki jest tutaj związek. na pierwszy rzut oka bym obstawiał że ktoś zmieszał kilka problemów i cały wynik przypisał zmianom podatkowym, ale to chyba źle przypisałem ten wzrost czynszu, a faktycznie mogło chodzić o cały pakiet i w efekcie praca wykonywana nie przynosi tyle korzyści co koszty.
Moja Różowa jest bardzo dobrym pracownikiem. Dziś dostała taki prezent na nowy rok 2022.


@ziemniac: Jeżeli firma nie ma zleceń/mniej pracy to nie ma znaczenia.
Wiem, że marne pocieszenie, ale od nowego roku masa firm się zawiesza/zwalnia. Podwyżka podatków i kosztów stałych jest większa niż kiedykolwiek po 89:(
Kwik się dopiero zacznie pod koniec 2022.