Wpis z mikrobloga

@JETgum: Moja znajoma skręciła kostkę jakiś czas temu i trafiła do szpitala. Co zrobili nasi fachowcy? Wsadzili nogę w gips. XD Nie mam nic wspólnego z medycyną, ale pamiętam z jakichś spotkań w szkole a'la pierwsza pomoc, że skręcenia nie wsadza się w gips, bo noga może puchnąć, a tu ciasna i twarda skorupa i tak dalej, a tu w szpitalu cyk gips i fajrant. Znajoma też się zorientowała, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gazobeton: Zgadza się. Na razie mam słabsze mięśnie w tej nodze więc nie wiem jak będzie działać na pełnych obrotach ale mam nadzieje, że nie będzie to miało większego wpływu na poruszanie się.
  • Odpowiedz
  • 0
Z 5 lat temu przy niszczeniu ściółki leśnej i terroryzowaniu biednych jeleni w lesie crossem rozwaliłem kolano. Szpital>prześwietlenie>diagnoza powierzchowne uszkodzenie kolana>??????
Nie mogę na nodze stanąć, kolano ucieka a tu powierzchowne oszkodzenie kolana? Pojechałem do prywatnej placówki. Lekarz po 5minutach stwierdził zerwane więzadła i wysłał na rezonans kolana i już wiedziałem że krzyżowe i boczne całkowite zerwne :|
  • Odpowiedz
@yourij: ale nic Ci nie potrzeba do zrobienia tego, i mian zrośnie się i tyle. Jak wiezozrost cały to whatever. Kolega wyżej wrzucał zdjęcia, ze z jego strzałka tez nic nie robili
  • Odpowiedz
@Eliasz5000: mam tylko na kontrolę za jakiś czas pójść gdzieś, nawet już bólu nie mam więc pewnie za jakiś miesiąc może się wybiorę zobaczyć. Lekarz mówił faktycznie, że cała pusta przestrzeń się wypełni i będę miał taką grubą kość.
  • Odpowiedz