Wpis z mikrobloga

Będę na części pisał, bo nie ogarniam jeszcze co i jak na wykopie :p.

Odnosząc się do poprzedniego wpisu:

Będę chciał się tutaj z Wami dzielić moją drogą do wymaxowania jak się da wyglądu, tkz. #looksmaxing, do którego zainspirował mnie @chlopak_z_blokow, któremu przy okazji bardzo dziękuję za te liczne wpisy tutaj, ponieważ już z nich skorzystałem a jeszcze dużo skorzystam :).

Nie wiem czy tak to się robi, ale podglądnąłem u innych, więc też tak zrobię... pod hasztagiem ##!$%@? będę wstawiać wpisy co zamierzam zrobić/co robię aktualnie i dlaczego tak a nie inaczej oraz efekty przed jak i po.
Myślę, że jest to spoko pomysł, który mógłby połączyć wiele osób, które tak jak ja dążą do najlepszej wersji siebie :).

Do następnego songo aka zakolak #przegryw
  • 10
Ale wiesz ze nawet bycie 10/10 nie daje ci zadnej gwarancji ze bedziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet niz obecnie? Ja to np. jak mi sie dobrze z facetem rozmawia, mamy wspolne poglady, tematy, on jest dojrzaly, ma swoje refleksje i wie czego chce to automatycznie dostaje z 5 punktow w skali ()
@Hugolina: w tym wszystkim i tak robię/będę to robił głównie dla siebie, reszta jest dodatkiem w procesie :). A czy bycie 10/10 nie daje gwarancji, że będę bardziej atrakcyjny dla kobiet? - może dla jakiegoś tam mikro-procentu tak, ale ja lecę w makro jak już :D