Wpis z mikrobloga

Siemanko
Małe #rozdajo dla was i prośba o opinię. Do wygrania jest koszuleczka - rozmiar dobieracie sami + dorzucę coś jeszcze dla zwycięscy (wysyłka na mój koszt). Aby wygrać kliknijcie plusa - przeczytajcie też do końca proszę wpis. Losowanie mirkorandom jutro po północy, żeby ktoś miał na nowy rok niespodziankę.

Od lat zajmuję się Kalisteniką i dodatkowo nagrywam o tym filmy - będę szczery, szukam nowego formatu, żeby samemu czerpać z tego fun, śmiać się itp. czysta merytoryka mnie już nudzi.

Jestem po prostu ciekaw szerszej opinii - jak wam się podoba taki film - jeśli możecie, to dajcie nawet znać w komentarzu. Za każdą krytykę będę wdzięczny, a w szczególności za tę, która porówna nowy filmik do poprzednich.
Pozdro

Link do filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=TE6JSG1Lw2c
źródło: comment_1640882740l4cOvevwbXpDHlILFbmB8J.jpg
  • 24
@ArniHell: wariacie ogólnie w Kalistenice siedzę 15 lat. Długi okres trenowałem w domu wykonując tę ćwiczenia, jako potwierdzenie są też inne filmiki na moim kanale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MWAB: 15 lat, wow, no to się nie dziwię że taka łapa xD już myślałem że jesteś jednym z tych co najpierw zrobili formę życia na siłowni a później mówią że od biegania i basenu mają zarys sylwetki xD
@ArniHell: Nieee Panie, jestem jednym z tych tzn dinozaurów tego sportu w Polsce, zakładałem grupę na fb Street Workout Poland, na FIWE organizuje Mistrzostwa itd.. wbijaj na YT tam dużo relacji z wyjazdów.
@MWAB: wspomnij coś o progresywnym przeładnowaniu, utrudnianiu sobie tych cwiczeń, tempie powtorzeń, sugeruj ilość serii i powtórzeń itp. Format nawet przyjemny, ale mało merytoryczny ten film. Początkujący potrzebuje wiecej informacji na tacy żeby sie zmotywować i mieć przekonanie że to coś da
@MWAB: format owszem przyjemny, choć mysle ze to jeszcze nie to ale nie zmienialbym obranego kierunku. Nie uważam też że odcinek powinien być bardziej naładowany merytoryką, rózne są grupy odbiorców, jedni wolą na poważniej i ze statystykami, inni luźniej aby po prostu nakierować się na jakiś typ ćwiczeń, lub zainspirować się jakimś i dodać do swojego zestawienia jako urozmaicenie. Mówisz, że to już 15 lat, zakładam więc że byłbyś w stanie
@hejhej_lalala: zapisałem całą wypowiedź. BArdzo wartościowa, właśnie o to mi chodziło. Tak jak napisałem, mam staż 15 lat i już mnie to trochę męczyło sztywny format. Ja strasznie lubię śmiać się i wygłupiać się ale też mam mocną wiedzę, więc mam czego nauczyć młodych adeptów. Z fartem, do usłyszenia.