Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową" sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta.
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_16407692136acEhnDCmfsMJeLbs2cJdF.jpg

Pobierz
  • 87
@waskizlo: zaliczyć moze to każdy normalny, wolny od kontuzji człowiek. sprawa miałaby sie zupełnie inaczej jeśli mówili byśmy o ściganiu się.
niemniej jeśli ten wynik z Gołdapi 2020 jest jego to absolutnie nie ma sie czym szczycić
@przegryw162cm: prosiłeś o dowód, że tak jest to masz linki xD a te inne eksperymenty z Klaudiuszem na tinderze to jak rozumiem same dziewczyny robiły tak? xD
Pogódź się, że przegrywy to strasznie toksyczne środowisko, które jak najbardziej jest zdolne by masowo robić takie rzeczy.
@chrominancja masz przyklady rowniez na zagranicznych forach czy na youtubie zagranicznym jak reaguja kobiety na fejkowe konto przystojniaka. Rozumiem, ze w tych filmikach profile kobiet zakladali rowniez Mirki z wykopu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegryw162cm: ale zdajesz sobie sprawę, że przegryw to nie jest tylko polski problem? Po prostu w Polsce najwiecej przegrywów siedzi właśnie tutaj.
Po Klaudiuszu był wysyp fake kont kobiet na tinderze, które trollowały konta przystojniaków które też były fejkami i wykopki wzajemnie sobie do tego trzepały.
Zagraniczne akcje też wielokrotnie były obalane, w szczegolnosci te z podrywania kobiet na fajny samochód na ulicy. Później się okazywało, że były to podstawione koleżanki
Ale co ja się będę starać coś udowadniać. Lepiej brać wiedzę z wykopu niż spróbować poznać jakąś kobietę i wyrobić sobie swoją własną opinię, nie?


@chrominancja ale to nie do mnie tak, do mnie nie #pdk

W realu kobiety tak samo reaguja na przystojnych mezczyzn jak na tinderze. W realu podadza nr telefonu, na tinderze przesuna profil w prawo. Dokladnie przeciwnie zachowuja sie wobec brzydkich facetow.

Rowniez znam sporo kobiet z reala
wg niej bardzo ładną i męska sylwetkę, ale bez przesady ma kamil nożyński [pic rel]

barglik to przykład idealnej sylwetki

nauczcie się czytać dzbany


@afc85: "w tej kwestii jest też"

Ręce opadają..
Żeby kobieta była uważana powszechnie za atrakcyjną wystarczy, by nie była ulaną świnią, po prostu nie obżerała się, jadła tyle ile potrzebuje jej organizm oraz potrafiła jako tako pomalować oczy lub nie.


@wcfilmowe: Tutaj muszę wcielić się w role adwokata diabła XD. Kobieta którą opisujesz ładnie będzie wyglądać tylko w ubraniu. Nago już takiego WOW nie ma. No chyba, że ma <25lat i dobre geny to wtedy się zgodzę. Kobieta po
@zackson: ale to ciągle atrakcyjna kobieta ¯\_(ツ)_/¯ możesz mieć większe wymagania, twoja sprawa, ja opisywałem powszechną opinię. Normalne, że jedni mają takie preferencje, że kobieta musi mieć wielkie pośladki, inni lubią duże piersi, a jeszcze dla innych kobieta musi mieć kaloryfer, 45 w bicepsie i #!$%@? między nogami. Mimo wszystko jeśli zapytasz się przeciętnego faceta jak wygląda atrakcyjna kobieta to się okaże, że słowem klucz jest "szczupła" co nie znaczy umięśniona,
@rales: mam pytanie, jak już taka sylwetka (lub podobna) jest zbudowana, to co należy robić, żeby ją utrzymać mniej więcej na takim samym poziomie w takim 'normalnym życiu'? W sensie chciałeś mieć taką sylwetkę, zapierdzielałeś na siłowni i teraz czas odbudować relacje. Ile razy w tygodniu musisz chodzić na siłownię, jak wygląda dieta, na ile można sobie pofolgować?

Pytam, bo jestem Lajkonikiem ;d