Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową" sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta.
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_16407692136acEhnDCmfsMJeLbs2cJdF.jpg

Pobierz
  • 87
Nie tylko kobiety, ale generalnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ile czasu i wysiłku wymaga zrobienie jakiejkolwiek sylwetki. Takie osoby myślą, że sylwetka taka jak na zdjęciu pochodzi od pomachania hantelkiem dwa razy i 10 pompek i już mięśnie zbudowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cutecatboy: dokładnie. Żeby kobieta była uważana powszechnie za atrakcyjną wystarczy, by nie była ulaną świnią, po prostu nie obżerała się, jadła tyle
@rales: wy sami sobie zakłdacie te blogi i profile niby dziewczyn żeby się wzajemnie trollować? Już były podobne sytuacje na kafeterii gdzie wykopki masowo pisały jako kobiety by inni pisali jakie to baby głupie.
@mako37: oczywiście, ze mają krate xD tylko nie spinają brzucha, jak się teraz robi do zdjęć, nie ustawiają specjalnie światła

Tak po prostu wygląda naturalna męska sylwetka na ziemniakach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy dalej płaczcie, że z siłownią, suplementami i dietą jest cieżko xd
@mako37: To prawda. Miałam koleżankę która ważyła że 130 kg na spokojnie przy wzroście 150 cm. Na imprezie płakała że ja to taka szczupła i że ona ma chorą tarczycę i nigdy taka nie będzie. Znając inne osoby z chorą tarczycą spytałam czy próbowała konsultować dietę i ćwiczenia to odpowiedziała że ćwiczyła miesiąc i niewiele schudła to odpuściła. 3 godziny później jadła sałatkę majonezową łychą do nakładania i zagrażała picką. Tak
@przegryw162cm: jako dowód może wystarczyć, że prawie martwy temat na kafeterii po dodaniu na wykop nagle co sekundę zaczął zyskiwać nowe komentarze.
https://www.wykop.pl/link/2552405/comment/28332689/#comment-28332689
https://www.wykop.pl/link/2552405/comment/28334443/#comment-28334443
Jest tam jeszcze kilka innych komentarzy, że temat był wielokrotnie odświeżany przez wykop.
Typowy wątek do trollowania przez wykopki i karaczany. Na początku tajemnicami było coś w stylu "dłubię w nosie i to zjadam i mi smakuje", potem trolle się do tego wątku dobrały i już tylko