Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mały problem z rdzą w okolicach wlewu paliwa w samochodzie. Po ostatnim miesiącu ruda mi zapaskudziła środek wlewu a przy ostatnich mrozach, dużej ilości soli przy długich trasach na święta znacznie to przyspieszyło. Pytanie brzmi czy znacie kogoś godnego polecenia w #warszawa aby się tym mógł zająć? Jaki może być koszt takiej naprawy? Z racji, że to raczej środek wlewu tj. powierzchnia za klapką nie musi tam być nic "ładnego". Bardziej zależy mi na wyczyszczeniu rdzy i zabezpieczeniu tego aby wytrzymało kilka lat (samochód już ma z 15 lat także nie chcę inwestować wielkich pieniędzy). Czy taka naprawa w ogóle jest możliwa i przyniesie oczekiwany skutek?

#mechanikasamochodowa #blacharstwo
  • 1
Sam to oczyść i zabezpiecz R-Stop, a na to jakiś bitgum... Naprawa przekroczy wartość auta ;) Żartuję, ale serio jak znajdziesz kogoś kto to ogarnie teraz to pewnie zrobi na #!$%@? bo wie, że tam siedzi sporo soli i nie wyczyści dokładnie - w tym czasie może robić coś co da mu dobre pieniądze. Już kiedyś w środku zimy zabezpieczaliśmy podwozie w aucie, w warsztacie ofc, na wiosnę ruda wyszła ze zdwojoną