Wpis z mikrobloga

@60scnds: jakby nikomu tego nie powiedziała to by się nie wydarzyło, wszyscy jesteśmy w jakiś sposób uwikłany w grę #!$%@? zwaną social media i życiem społecznym. Bez udokumentowania czegoś w jakikolwiek sposób to po prostu never happened
  • Odpowiedz
@DIO_: no nie wiem coś na poziomie intelektualnym adekwatnym do bycia użytkownikiem tego portalu, chociaż czego ja oczekuje jak za 3000 zł na rękę to z łóżka bym nie wstał a oni muszą 5 godzin dziennie z gówniakami się użerać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@60scnds: Tak szczerze to nie spodziewałam się "poklasku", bo dla mnie to norma. Na wykopie, jak widać, jestem od kilku miesięcy, początkowo poczytać, co tu się dzieje. A moje posty traktuje tak, jakbym miała zadzwonić do znajomego i powiedzieć "hej, słuchaj co tam dzisiaj w pracy bylo..."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jerry_owies: Jestem młoda, studiuję i mogę łączyć studia z pracą na cały etat, dostając za 5 h tyle, ile niektórzy za 8 godzin dziennie i to jeszcze robiąc to, co uwielbiam. Po studiach zawsze mogę wybrać drugą ścieżkę kariery, a mam wiele opcji. Nie wiem czego się spodziewałeś po użytkowniku wykopu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms_chanandler_bong: to nie koniec tego tematu, wiesz o tym. Będzie pogadanka z mamusią na zebraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@thority: mamusi też trzeba będzie wytłumaczyć w takim razie. Taka rola pedagoga.
  • Odpowiedz
przepychała się, bo "dziewczynki mają pierwszeństwo"


@ms_chanandler_bong: wcale bym się nie zdziwił gdyby u niej w domu tak było. Dlatego właśnie się zdziwiła, że gdzieś indziej może tak nie być. Ale to nie jej wina, to wina rodziców.
  • Odpowiedz