Wpis z mikrobloga

@ms_chanandler_bong: strasznie ładne to co opisałaś zarówno w pierwszej wiadomości jak i w komentarzu o zabawie lalkami. Niby takie normalne a tak brakuje zwykłej normalności. Strasznie ładnie. Gratuluje, ciesz się teraz z tak zdobytej atencji =) .
  • Odpowiedz
niekoniecznie, codziennie staram się mówić dzieciom o tym i tak samo tłumaczę, że to nic dziwnego i nie można się śmiać z chłopaków, że bawią się lalkami czy kolorują księżniczki.

@ms_chanandler_bong:
Nasze mózgi jednak się róznią i preferencje to nie tylko kultura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
27er - > niekoniecznie, codziennie staram się mówić dzieciom o tym i tak samo tłumacz...
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong Tu zachodzi błąd wychowawczy "dziewczynki mają pierwszeństwo" do czego niby? Dziewczyna/kobieta ma pierwszeństwo o ile chłopak/meżczyzna raczy ją przepuścić ale by tak się stało to ona musi sobie na to zasłużyć bo to jest tylko li jego dobra wola a nie prawo czy o zgrozo przywilej ktory wpompowywuje się wpompowywuje małym "księżniczkom" do głowy. Bardzo dobra postawa z twojej strony, chylę czoła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OldBull: Przedszkolanką? Nie, jestem nauczycielką w przedszkolu, pedagogiem. Oprócz tego jestem nauczycielką angielskiego i jeszcze prowadzę prywatne lekcje że starszymi dziećmi, zdarza się, że z maturzystami. Ale jak już wspomniałam, prawdopodobnie to mój ostatni rok w przedszkolu, może w ogóle w zawodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tyrytyty:

Twój wpis i komentarze świetnie pokazują dlaczego chłopcy potrzebują męskich opiekunów i nauczycieli


Oczywiście, że tak! Ja bym bardzo chciała, żeby było więcej facetów pracujących w przedszkolu. U mnie jakiś czas temu były zajęcia ruchowe, które prowadził pewien pan i dzieci by wniebowzięte, bo oprócz cioć/pań w przedszkolu, był też wujek
  • Odpowiedz