Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Od razu mówię - żadnych skarg nie było i pewnie nie będzie. Dziewczynce po chwili wytłumaczyłam, dlaczego tak się stało i bylo wszystko ok. A dla wszystkich, którzy mówią o przerwie świątecznej - nie, niestety w przedszkolach nie ma takich przerw i pracujemy nawet w Wigilię, w Sylwestra i w dni po świętach jak np. po trzech króli.
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: takie rozdrabnianie każdego zachowania prowadzi do większych szkód niż pożytku. Podkreślanie jacy to wszyscy jesteśmy równi to nic innego jak lewackie naleciałości. Nie, nie jesteśmy równi, nie jesteśmy tak samo inteligentni i nie jesteśmy tak samo mądrzy nawet jak ubierzemy dzieci w takie same mundurki. Mam swój wiek, przepuszczam kobiety, ustępuje miejsca, otwieram drzwi a one tak po prostu dziękują mi lub nie. Każdy wie jak być powinno, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@2xpapanalepiku: ależ oczywiście, nie będę po prostu pisała tu o wszystkim, co robię w przedszkolu. Jak mówię dzieciom o zasadach savoir-vivre'u, to omawiamy je, czasem robimy scenki. Nie mówię, że każdy jest świetny ze wszystkiego. Wręcz czasem jak dziecko mi mówi "proszę Pani, bo Amelka mówi, że brzydko rysuję", to odpowiem "ale za to pięknie kolorujesz, nie wychodzisz za linie i robisz to starannie, może Amelka coś narysuje, a Ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2xpapanalepiku: Każdy rodzic, który kiedykolwiek przyszedł do przedszkola, zmieniał swoje nastawienie do zawodu nauczyciela w przedszkolu. Widzę, że nadal są ludzie, którzy myślą, że w przedszkolu się tylko bawimy, nie mamy nic do roboty, a papierkowa praca to już w ogóle nie istnieje. Ah, szkoda gadać. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: True story, bardzo lubiłam pogadanki na zasadzie ,,on jest chłopcem więc nie może mnie uderzyć ale ja jestem dziewczynką to już mogę bo jestem słabsza” xD I obrażone madki, że Natalka czy Andżelika płaczo w domu, że chłopcy je zaczepiają ale o tym, że się z koleżankami w kupę zebrały i psociły cały dzień, szturchały i wyzywały chłopaków to już żadna nie powie. :D Niestety, problem różowe vs niebiescy
  • Odpowiedz
  • 0
Szacunek ( ͡ ͜ʖ ͡) Masz też swoje dzieci? Jesteś juz przygotowana do tej roli i świetnie sobie poradzisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Z dnia nauczycielki


@ms_chanandler_bong: Mogę Cię zapytać, jaka jest Twoja motywacja, aby chwalić się tym na portalu dla zawodowych mizoginów, którzy nienawidzą wszystkich kobiet? Taki poklask jest dla Ciebie wartościowy? Zdajesz sobie sprawę, że pomimo chwilowej sympatii do Ciebie za ten podliz 3/4 użytkowników dających tutaj plusa zaraz i tak będzie zwracało się do Ciebie per p0lko?

Nie chcę być złośliwy, po prostu nie wiem, czy nie zdajesz sobie sprawy
  • Odpowiedz