Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam @LuckyStrike za bana, bo go wyśmiałem, bo na nagraniu pokazywał jakiś czeczeński bazar, a pisał że spotkał tam dygnitaży i dyplomatów. Musisz być smutnym człowiekiem bajkopisarzu.

Oj chłopie, myślę że niedługo będzie załamanie, psycha już nie siada, a leży xD


#tosachiny #chiny #bekazpodludzi #humorobrazkowy
Pobierz
źródło: comment_1640758656IXMMyN64k3JPZFyUNAOxL6.jpg
  • 105
Szczerze nie podejrzewam że ktokolwiek mu za cokolwiek płaci - nie podejrzewam żeby Chińczycy interesowali się taka drobnicą. To w końcu podobno są mega inteligentni ludzie.


@Niemamwiedzy:
Mega inteligentni ludzie stworzyli jedno z najgorszych państw do życia na tej planecie a rozwój ich gospodarki polega na, krótko mówiąc, #!$%@? własności intelektualnej zachodu i udawaniu że nic się nie dzieje. Potężny naród, potężnych, mega inteligentnych ludzi xD. Gdyby nie skala, to Chiny
#!$%@? własności intelektualnej zachodu i udawaniu że nic się nie dzieje


@Flypho: Problem w tym że oni zaczynają iść w swoje projekty co jest dość niebezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Np są dość mocno przed zachodem w rozwoju elektrowni termojądrowych.
Po x latach w końcu ogarneli jak tworzyć dobre silniki odrzutowe.
Rozwijają mocno technologię pocisków hipersonicznych
Huawei marka telefonu chińska wyprzedzała pod względem innowacyjności appla ( ͡
Np są dość mocno przed zachodem w rozwoju elektrowni termojądrowych.

I co do tej pory pokazali w tej kwestii to medialna propaganda.

Po x latach w końcu ogarneli jak tworzyć dobre silniki odrzutowe.

Jak wyżej.

Rozwijają mocno technologię pocisków hipersonicznych

Albo tak mówią.

Huawei marka telefonu chińska wyprzedzała pod względem innowacyjności appla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo huawei umie w tworzenie sieci 5g.

Co to znaczy? Apple ma
I co do tej pory pokazali w tej kwestii to medialna propaganda.


@Flypho: Problem w tym że oni rozwijają program termojądrowy w projekcie ITER

Albo tak mówią.


@Flypho: Dlatego pentagon potwierdza testy tych rakiet xd

Apple ma ponad 72 tysiące własnych patentów. Ile z tego co deklaruje Huawei jest kradzione? 80-90%?


@Flypho: Raczej jeśli ma patent globalny to nie może to być kradzione ( ͡° ͜ʖ ͡
@LuckyStrike: Mnie zastanawia jak to możliwe,że w Chinach wykrywa się wg oficjalnych danych od kilkudziesięciu do kilkuset przypadków Covid dziennie. Jak to możliwe,że od wielu miesięcy nikt nie zmarł, skoro w innych krajach przy podobnej ilości zakażeń dziennych są pojedyncze przypadki śmiertelne, przy porównywalnym poziomie opieki medycznej np. Tajwan, Korea Płd. Mamy zakładać,że wszyscy zakażeni Chińczycy przechodzą łagodnie Covid? To logicznie ciężko wytłumaczyć inaczej niż ukrywanie prawdziwych danych przez Partię.
@Frygus96: ale jego początkowe wpisy właśnie takie były, były pokazaniem ciekawej strony Chin. Teraz to jest: popaczaj jak moja dupa je albo paczaj jak imprezuje z potężnymi DYGNITARZAMI i za każdym razem z wrzuconym linkiem do NOWEGO filmu na Youtube.

Nikt nie #!$%@? go tu za to że pisze z chin ale za to że quality tego co pisze o chinach znacznie spadł.

Wydaje mi się że gość nie robi sobie
@Frygus96 przejrzyj sobie jego wczesne wpisy i obecne i porównaj to jaki był jego odbiór na początku
W początkowym etapie jego kariery tutaj nie było takiej nagonki na niego.

Mam wrażenie że jakby dał wpis, byłem w takiej prowincji widziałem to. Jest to niesamowity region słynący z tego i połączył.to z wideo na YouTube to nie byłoby takiego yebania jego osoby.

Każdy jego wpis jest prowokującym napinaniem się. W efekcie czego powstają
@Niemamwiedzy: no musiał bym wiedziec od którego momentu go zaczeli jechać, bo ja widziałem że z dupy hejtowali go np za zdjęcie z dziewczyną (większość wykopu to przegrywy bez perspektyw na związek)