Wpis z mikrobloga

@JajaPustynnegoKorwina:

Mnie wrzucił na czarno za to że napisałem że kiedyś robił sensowne filmiki a teraz #!$%@? jakieś gownowpisy dla podbicia atencji i żeby był ruch na jego youtube.

Szczerze nie podejrzewam że ktokolwiek mu za cokolwiek płaci - nie podejrzewam żeby Chińczycy interesowali się taka drobnicą. To w końcu podobno są mega inteligentni
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: wrzuciłem link bo OP zarzuca mi kłamstwo, a ty na czarną dostałeś się bo w wulgarny sposób atakowałeś innych komentujących co jak widać tutaj lubisz robić. Sprawia ci przyjemność oczernianie innych?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike A gdzie tu masz wulgarne atakowanie?

Przyrównanie do testovirona tak cię boli, nazwanie drobnicą czy napisanie prawdy że jesteś kimś kto chce sobie nabić zasięgi youtubowe wypokiem jest tym wulgarnym obrazaniem?

W Twoich postach wypowiadam się dokładnie tak samo jak tutaj.
  • Odpowiedz
@JajaPustynnegoKorwina: Chłopie jak tak bardzo jesteś ciekawy to włącz sobie wyszukiwarkę czy otwórz encyklopedię i poczytaj. Ja wiem że po antyfanach zbyt wiele nie ma co się spodziewać ale takiego poziomu infantylność to ja dawno nie widziałem.

Ortografia też jak widać nie jest twoim konikiem o wielki, wyzwolony Polaku.
  • Odpowiedz
przestanie to robić, to go zaraz #!$%@?ą do więzienia, za brak przydatności dla partii. xD


@Hatespinner: Przecież dla rządu Chin on jest nikim, gdyby postował po angielsku to może ktoś by go zauważył, ale tak to jest tylko jednym z tysięcy expatów w Chinach. Dajecie się robić jak dzieci, toczycie jakąś gówno wojenkę jak w podstawówce, a on zbija zasięgi.
  • Odpowiedz
Dajecie się robić jak dzieci, toczycie jakąś gówno wojenkę jak w podstawówce, a on zbija zasięgi.


@573188224813358837318: W dupie mam jego zasięgi, może mieć nawet milion chińskich kopiejek z YT miesięcznie. Jak mam okazję śmiać się z komucha, to to robię. Na wykopie się nie wybije.
  • Odpowiedz