Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: Nie przystosowani do praktycznie wszystkiego. chodzi mi o to że mimo że marzymy o tej szarej myszce to nie moglibyśmy z nią być, chociażby przez fakt że większosc z tagu przegryw nie radzi sobie w codzienny życiu, chodzi mi o to że chcieli byśmy mieć dziewczynę a jednocześnie chcemy być sami bo nie radzimy sobie w "normickich rzeczach" Sory za nieskładniową wypowiedź mam na to papiery( ͡° ͜ʖ
@SebaD86: tbh widać po tym brak doświadczenia. Najlepiej ogarnąć laskę, która miała już jakiegoś partnera. Nie ma nic gorszego niż jak baba ci robi loda pierwszy raz w życiuXXDD
@SebaD86: o czyli pan normik przyznał że dziewictwo jest cenne że trzeba za niec "coś" oferować xD tymczasem to dziewictwo zabiera p0lkom najczęściej jakiś gołodupiec oskarek co pogina jeszcze na przyrkę, albo alvaro czy inny mokebiak. ALE ty beciaku dla 30 latki to musisz OFEROWAĆ i się zaczyna litania: mieszkanie, samochód, wesele, ślub, zobowiązania, dobra praca, obiadki z teściowymi, bo inaczej nie jesteś prawdziwym mężczyzną tzn. beciakiem