Wpis z mikrobloga

A co wy możecie im zaoferować oprócz depresji i głupoty?


@SebaD86: prawictwo. Kobiety są przecież podobno równe facetom, tzn puszczalskie laski nie mogą być wyzywane bo mają być traktowane tak samo jak rozwiązli faceci. Działa to też chyba do osób bez doświadczenia, i prawiczki nie mogą być gorsi od dziewic, prawda?
to w końcu szukasz dziewczyny 7/8 na 10 czy dziewicy?


@FajnyQmpelPL: ja też szukałbym dziewicy(gdybym miał jakiekolwiek szanse, ale nie mam to nie szukam), przeciętna 5/10 by była idealna bo ja jestem przeciętny.
żeby wyszli z przegrywu, przestali mieć frustrację, dali pozytywne wibracje społeczeństwu?


@SebaD86: nigdy nie dostałem wsparcia od społeczeństwa, także nie zamierzam nic dawać mu w zamian
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SebaD86: oni chcą dziewicę dlatego, że sami są prawiczkami i boją się porównań i są zazdrośni, że ktoś śmiał mieć więcej partnerów od nich
Jakby sami mieli więcej na koncie i prowadzili normalne życie, myślę, że mieliby inne zdanie
Myślą, że dziewica to będzie ktoś kto ich zrozumie, że razem stworzą parę "nadludzi"
Myślą zero jedynkowo, że albo dziewica, albo taka, z ogromną ilością partnerów seksualnych
A co z kimś kto
Myślą zero jedynkowo, że albo dziewica, albo taka, z ogromną ilością partnerów seksualnych


@BlackPinguin: oczywiście, jestem prawiczkiem i nawet 1 były to już za dużo. Co w tym dziwnego?

Jakby sami mieli więcej na koncie i prowadzili normalne życie, myślę, że mieliby inne zdanie


@BlackPinguin: Jasne że tak, ale tak nie jest i wymagam kogoś na swoim poziomie. Jakbym sam miał kilka byłych to taka ilość by mi nie przeszkadzała,