Wpis z mikrobloga

@TenXen47: Patrzcie państwo, takie to wszystko było nieważne i nieistotne, że konfederackie drony zabijały się o przywilej wytłumaczenia ludowi dlaczego wstrzymywanie się od głosu było najlepszą zagrywką w historii najlepszych i zagrywek bo tylko Konfederacja, Jedyna Merytoryczna Opozycja™, potrafiła zagrać z Kaczyńskim w osiemnastowymiarowe szachy.

Ale pamiętajcie, to wszystko było nieważne i nieistotne. Zasłona dymna, niewarta splunięcia.

no przecież to ruscy agenci.


@Zendemion: Bez przesady, do tego trzeba jakiejś tam inteligencji i wyszkolenia. Oni po prostu dają się manipulować jak nastoletnie kuce, którymi nigdy w środku nie przestali być. A Korwin to się nawet chwalił, że wiedze o świecie czerpie z rosyjskich mediów.

To jest #!$%@? dla mnie magia za jakich skończonych debili te asiory mają swój własny elektorat.


@mnik1: A czy niesłusznie?
@TenXen47: zauważyłem, że wszystko co robi rząd to jest przykrywka, a ja jestem debilem kiedy uważam, że rząd robi coś po to, by to coś naprawdę zrobić

tylko Konfederaci są mądrzejsi od reszty społeczeństwa, oni zawsze po fakcie wiedzą, że to wszystko to nie było na poważnie
@Marek_Licyniusz_Krassus: Dokładnie tak - po to się wstrzymali żeby mieć wolne pole do fikołkowania cokolwiek by się nie działo, jakkolwiek by ta ustawa nie skończyła to Konfederacja miała wyjść na scenę, otrzepać garniturek z kurzu i stwierdzić że ONI JEDYNI, na CAŁYM ŚWIECIE, mieli rację.

Za każdym #!$%@? razem stosują dokładnie ten sam numer, od momentu gdy się sparzyli na cieszynce z okazji zakazu aborcji.